Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Panelba lakom de meg tudom oldani a napi 3-4 szeri sétát.

A kutya nagyság szerint kicsi-közepes

A kutyus naponta 5-6 órát töltene egyedül

Milyen kutyát vegyek?


2009. nov. 18. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tacskó

egyben játékos,de nem koszol

jó barát, hát alacsony..de kicsit még közepes is

a legjobb a rövid szőrű (a drót szörű nagyon csúnya)

eltudd játszani egyedül is (ami fontos h az enyém macska barát ) társasági lények is szeretnek más kutyákkal is találékozni

2009. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem Yorkim van, Imááádom!!!!Ő is szokott egyedül lenni, ez szerintem szoktatás kérdése.Ezt a fajtát mindenképpen lakásban szokás tartani, úgy hogy panelba megfelelő.
2009. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem yorkim van napi 4 sétánk van. Ő is 4-6 órát szokott egyedül lenni. Kistestű kis szobakutya.
2009. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen én is ezeket ajánlom, Yorki, Tacsi nem tudom mennyire vagy kezdő kutyás, de a Jack Russel terrier sem rossz választás, őt viszont nevelni kell elég rendesen :D
2009. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én az angol cocker spániel ajánlom:)

igaz,nem a legkisebb fajta..:D amúgy én is panelban lakom

2009. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem látogass el egy állatotthonba (menhelyre), ahol rengeteg féle-fajta, korú, szeretetéhes kutya várja, hogy egy gazdi pont őt válassza...


Az ottani dolgozók szívesen segítenek neked. Nem tudom, hogy hol laksz, de ha Budapesten vagy környékén, akkor nézz el a Noé Állatotthonba. [link]

2009. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

21:15ös vagyok:


mármint a kutyával lakom a panelban xĐ

2009. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
52%

Boston terrier:)

Nagyon aranyos, szerethető kutyus, mellette könnyen tanítható, hamar a család kiskedvence lesz.

Én már csak tudom:)

2009. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%
Én a yorkiet javasolnám. Nekünk is olyan van, bár nekünk nem átlag méretűű, inkább hasonlít az őseihez.(olyan westie nagyságú).Nagyon jól elvan magában is, de az elején rendesen kell nevelni, hiszen hamar el tudnak szemtelenedni.
2009. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz körül a menhelyekene (vagy honlapjukon) ott majd szakértők megmondják pontosan melyik kutya felel meg a te életviteledhez.
2009. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!