Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberek kaptam egykét tanácsot...

Emberek kaptam egykét tanácsot hogy mivel etessem a cane corso kolykomet valaki acanát javasol de valaki határozottan ellenzi a sok feherje miatt. Azthiszem Josera Kids mellett dontok ezt dicsérték szerintetek megfelelő?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én mondok egy harmadikat :D

Ez nem táp, hanem nyers étrend.

BARF/PREY, kettő közül bármelyik jó.

Nekem bullmasztiffom van, 1,5 éves koráig tápon nevelkedett, figyeltem a fehérjetartalomra is, mégis gond lett belőle.

A következő kölyök bullmacimat már kezdetektől nyers étrend szerint fogom nevelni. Rengeteg pozitív előnye van, a növekedése is lassabb, egyenletesebb lesz.

2013. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Hányszor írod még ki a kérdést?? Vedd már meg azt a nyomorult kids-et, aztán majd eldől, szereti-e, szépen fejlődik-e tőle, stb. Továbbra is ezt ajánlom, az acanát nem.


Szandi! Ne ajánlj neki harmadikat, mert kettő közül se tud már napok óta dönteni...

2013. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oks :D
2013. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem etetnék kölyköt acanával, megnyomja a kutyát a magas fehérjetartalom.
2013. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi szandi:D te meg nebeszelj hulyesegeket hogy napok óta mert tegnap regisztráltam és megveszem azt arohatt tápot..amugymeg minek olvasod ha zavar?
2013. nov. 18. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Josera Kidset én is ajánlom, a mi fél éves cane corsonk is azóta azt eszi, mióta szilárd táplálékra szokott, már 6 hetesen is azt adta neki az előző gazdi akitől vettük. Most már főzött koszt mellett adjuk neki, nagyon szépen fejlődik, nem kövér, nem vékony. Állatorvosunk is megerősítette hogy nagyon jó táp, de még véletlenül se Josera Juniort vegyél, az jóval gyengébb minőség.
2013. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nehogy megnyomja a kölyköt a sok fehérje?:))) anyám hát a husban nincs fehérje?? hahooo ragadozóóóóók:)
2013. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A húsban az átlag fehérjetartalom 20-24% között mozog, a legtöbb tápban bőven fölötte van.
2013. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!