Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdiként hogy lehetne szaksze...

Gazdiként hogy lehetne szakszerűen megtanulni a kutyámat nyírni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék emiatt kutyakozmetikusi képzésre menni, ahol mindenféle kutyát tanítanak, csak a sajátomat szeretném megtanulni, hogy hogy kell kozmetikázni. Van erre valami hivatalos lehetőség, tanfolyam?...
2013. nov. 19. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van hivatalos tanfolyam, az OKJ-és kutyakozmetikus, de ezt nem akarod.


Olyan nincs, hogy konkrétan "Fifikét" hogyan nyírjuk meg.


Menj el egy számodra szimpatikus kutyakozmetikába, és ajánld fel, hogy némi juttatásért szeretnéd megtanulni, hogy "Fifikét" hogyan kell nyírni :)

2013. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Csak arra gondoltam, hogy esetleg fajtaklubbok szervezhetnek ilyet, hogy mondjuk az ír szettereseknek szerveznek egy tanfolyamot, hogy hogyan kell ír szettert nyírni. Ilyesmire gondoltam. De lehet, hogy ilyen nincs... köszi.
2013. nov. 19. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre nem is gondoltam, de elképzelhető.
2013. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt le van írva, de ha te ezt csak úgy, felkészületlenül meg tudod csinálni, akkor megeszem a kalapom....


[link]

2013. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Specko nyírógėp meg nyírófejek kellenek hozzá,hogy szép legyen.Nem kevés összeg még az alap sem.De kozmetikus biztosan betanítja neked,ha megfizeted,meg vannak oktató DVD is.
2013. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Little Red: pont ez volt a kérdés, hogy hogyan lehet megtanulni. Érted? Szóval nem felkészületlenül csinálni, hanem szakszerűen megtanulni. Épp ezért szeretném élőben elsajátítani, és nem könyvből vagy filmről, mert az úgy nrm biztos, hogy jó lesz. De akkor tényleg az lesz, hogy megkeresek egy kozmetikust személyesen, vagy esetleg egy oktatót kellene találni, aki amúgy kutyakozmetikusokat tanít, és elvállal egy magántanítványt :) nem spórolni akarok ezen, egyszerűen kedvem van hozzá, és ezért tanulnám meg szívesen.
2013. nov. 19. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj el egy kozmetikushoz és beszéld meg vele, hogy az alapokat tanítsa meg. Néhány próba után már egész jól fog menni, ha van érzéked hozzá.

Én is a barátnőmtől tanultam meg a trimmelést. Azóta magam trimmelem a kutyát. Nem tökéletes, de kinek volt az az első 3?! :)

2013. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
youtube-on vannak rá oktatató(jellegű) videók. Némi angol tudás szükséges hozzá.
2013. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!