Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki rakott a kutyaház...

Van aki rakott a kutyaház elejére ajtót? Átlátszó

Figyelt kérdés
Hogy vált be?
2013. nov. 19. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a kutya nem dönt úgy, hogy felesleges az a vacak oda, akkor hidegben bent tartja a házban a kutya által keltett meleget.
2013. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nem volt nem tudom leszednék e .Bármit beteszek neki kihúzzák.Vagy lehet nem tudnák használni
2013. nov. 19. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:

A használatát legtöbbjüknek meg kell tanítani.

Ez jobb esetben pár óra.

Konkrétan én nem használtam még ilyet, másképp oldom meg.

2013. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi egy öreg plédből vágtunk akkora db-ot, amely kb. 5-5 cm-rel nagyobb, mint a házának az ajtaja. Ezt felülről egy sor szeggel felszegeltük az ajtajára, mint a függönyt.

Megtanulta, megszokta használni, mi úgy láttuk, sszerette is! Tacskó.

2013. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem van a házhoz hőfüggöny, ez az átlátszó műanyag, de még nem raktuk fel neki, majd ha mínuszok lesznek. De szerintem le fogja tépni/rágni.
2013. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Enyém nemrégen kapott kutyaajtót a teraszra. Kb 4 db jutalomfalatból megtanulta a használatát. Honlap kapja meg a kutyaházát. Remélem hasonló sikerrel járok.
2013. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a házból kihúzogatnak mindent, jó eséllyel ezt is le fogják sajnos szedni. De egyébként ha nem bántja, nagyon jó remekül megfogja a meleget. A ház bélésére meg használjatok szénát. Nagyon praktikus, mert nagy kárt nem tud benne csinálni, max visszalapátolod, ugyanakkor tartja a hőt, és a latyakot is elvezeti.
2013. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mi használtunk 2 évig télen, kutyám használta is. Egy gond volt, hogy keményre fagyott és kis rés itt-ott mindig volt, ahol befújt a cúúúúúg...de annyi szellőzés kell :)

Tavasszal kidobtam, elhasználódott, alja kicsit megrágott lett :D illetve a csavarok helyénél szakadt az anyag...

Nagyon gondolkodom, hogy vegyek-e újat...este-éjjel úgyis bent van...és ha nagyon hideg lesz, nappal is bent lesz, ha itthon vagyok

2013. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is vettem ilyet.

de ki kell taktikázni.

maga a ház is minden oldalról(fent és lent is) 5 cm-es szigeteléssel van ellátva.

nappal ki kell szellőztetni(attól függ mennyit van benn a kutya)ha egész nap akkor minimum 2x,mert nagyon benn tartja a meleget,és bepállik az egész.

én úgy szoktam hogy munka előtt/után (mikor hogy dolgozom) egy fél órát felhajtom.ha nincs annyira hideg,akkor egész nap úgy hagyom,éjjel meg lehajtom.vagyis mikor leszáll a sötétség.

azt én se szeretem mikor a hidegre megkeményedik,de mikor a kutya befűti a helyét,a melegre visszapuhul.

én meg vagyok vele elégedve.

2013. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem bevált,nem nyammogták meg és maguktõl rájöttek,hogyan kell bejutni.
2013. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!