Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek teljesen fel fog...

Szerintetek teljesen fel fog épülni a kutyám?

Figyelt kérdés

megtámadta egy nagy kutya, az enyém egy 10 kilós jagd terrier a másik meg volt 50-60 kiló. eleve csoda hogy él azok után amit művelt vele. meg kellett műteni a hasa teljesen felnyílott és a lábát szétharapta. gallért nem szereti de fel-fel áll, enni evett, inni nem nagyon akar. a doktor szerint még nagyon fog fájni neki, legalább 2-3 napig, főként a zúzódások, a lába pedig még annál is tovább (10-14 nap). addig a házból ki nem engedem, utána egy tágas kenelt fog kapni, amiből nem fogom kiereszteni, sajnos másként nem tudom megóvni.


szerintetek mikorra kell látható javulás nála?

fel szoktak épülni a kutyák az ilyesmiből?


2013. nov. 20. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy rendbe jöjjön, akkor tavasz előtt ne tedd ki az udvarra! Maradjon csak bent a lakásban! Egy beteg kutyának a gyógyulásra kell koncentrálnia az energiáit, a hideg kennelben elpusztulna. Ez a fajta amúgysem kennelbe való, hanem lakásba.
2013. nov. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. köszi.
2013. nov. 20. 06:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene kennelben élnie majd a kutyádnak? A saját udvarotokon mitől kell megvédeni?

Ha nem iszik, csinálj neki leveses kaját, amíg magától nem iszik.

2013. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény..komoly sérülései lehetnek. Tegyél meg mindent, amit az orvos ajánl. Ha kérdésed van, kérdezd az orvost nyugodtan. A kutyák képesek gyorsan gyógyulni.Csak türelem. Minden nappal közelebb lesztek a végéhez.
2013. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos a saját udvarunkon történt a támadás. átugrotta a kerítést a kutya.
2013. nov. 20. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:

fel fog épülni.

a lába mennyire károsodott?arra nyugodtan számolhatsz 2 hetet minimum.

ahogy írod a hasát,nekem úgy tűnik mintha hasonló lenne egy szuka ivartalanításához.gondolom össze kellett varrni.

szerintem kell egy hónap,mire azt tudod mondani hogy olyan lesz mint régen.

látható javulás 4-5 naptól simán,addigra talán akkora fájdalmai se lesznek.az én kutyámnak is most minden összejött,azt hittem sose lesz jobban,de mikor már az utolsó műtét is megvolt,már a 2. nap csóválta a farkát.és minden nap egyre jobb.

hidd el,jobban lesz,csak türelmesnek kell lenned.

de szerintem is legalább tartsd benn már erre a télre.most még enyhe az idő,de mire odaérsz hogy annyira jobban lesz hogy kimehessen,lehet már kemény mínuszok lesznek(manapság már nem tudni)akkor viszont nagyon meg fogja terhelni a szervezetét hogy a meleg szobából kikerül az udvarra.

2013. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!