Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi erről a véleményetek?...

Headlight kérdése:

Mi erről a véleményetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Barfolni szeretnék,próbálom az "adalékanyagok" listáját begyűjteni.

Valamint mik azok a zöldfélék, olajok, amiket mindenképp adnom kell?

Köszi a válaszokat.



2013. nov. 20. 12:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, a lényeg lemaradt : Szóval ez a termék, amivel kapcsolatban tapasztalatokat kérnék: [link]
2013. nov. 20. 12:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerem a terméket, de nincs tapasztalatom vele. Nekem kicsit "parasztvakításnak" tűnik, főleg hogy ugyan az gyártja, aki a kutyatápokat is.

Én is barf szerint etetem a kutyámat, igaz még csak 2 hónapja, viszont már most szembetűnő egy csomó pozitív változás. Én úgy gondolom, hogy ha megfelelő mennyiséget kap zöldségből és gyümölcsből is, akkor nincs szükség ilyen étrend-kiegészítőre.

2013. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én azt olvasom folyton, hogy pedig jó ha van pl. lazacolaj, zöld-mix

(pl. én sem venném meg az általad linkeltet mert a tápjuk elég vacak, szerintem aki gyárt ilyen terméket inkább a tápjának minőségivé tételén dolgozzon!)

2013. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BARF témában keress itt és találsz kismillió tanácsot.
2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nyersezek, de ezt nem venném meg. Akkor inkább ezt [link] Egyébként szerintem elég a lazac olaj, lucernapor, almaecet, esetleg zöldkgyló.
2013. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2013. nov. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!