Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek már durrantott ki...

Nektek már durrantott ki valamilyen felfújható játékot a kutyátok?

Figyelt kérdés
Például lufit, gumilabdát, focit, strandlabdát vagy matracot?
2013. nov. 20. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Focit igen. Lufit miért adnék neki? Vagy strandlabdát...
2013. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foci labdát durrantott, de ilyen lufit kapásból nem adok oda neki, amikor úgyis tudom hogy hamar szétmegy. Adj valami kutyának való lasztit az ebnek
2013. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Lufit minden évben a ballagáskor.A munkahelyemen mikor elballagtak a diákok otthagynak vagy 50 lufit és azt másnap kiharapdálja.
2013. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gumilabdát durrantott már ki, nem én adtam, egyszer csak a kertben termett, egy szomszéd gyerek dobhatta át véletlenül. Egyébként nem szoktam ilyeneket adni neki, a foci túl nagy, nem tudja úgysem megfogni, focizni meg nem szeret :) a többi meg nem kutyának való.
2013. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen imádta a lufikat. Úgy tudta a kisebbeket vinni a szájában, hogy ki se durrant. Aztán egyszer mégis. Azóta nem játszik lufikkal.
2013. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lufit rendszeresen adtam neki,mert eljátszott vele.

pici termet volt a kutyám,az orrával bökködte,meg az udvaron terelgette.

nem harapta ki egyszerre,és sose nyelte le :D

2013. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!