Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Amikor leülök enni valamit odajön és elkezd vakkantgatni, rám ugat de inkább játékosan, fenekét feltolja közben, kíváncsian néz. Nem domináns amúgy ha csúnyán nézek rá mer megy is el a helyére, sose támadott még meg vagy morgott rá de ezt a furcsa ugatást máskor nem szokta csinálni csak ha elkezdek enni.. Érdekes hogy ha asztalnál eszem nem csinálja, ha a kanapén ülök és úgy eszek valamit filmnézés közben akkor igen. Amúgy egy 6 hónapos dobermannról van szó ha ez számít.

2013. nov. 20. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
akk gondolom szobakutya. Nemtudod mennyire valósághű az elméletem de sztem gyakran szokott a kanapén tartózkodni és az ő területének érzi és szerintem finoman azt szeretné közölni hogy:Hé gazdi ez az én helyem úgyhogy légyszi menj el innek vagy adj egy kicsit abbol a kajábol. De ez jelenthet csomóminden mást is ez az én elméletem.
2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, szobakutya. nem, szobákba tilos bejönnie (küszöbnél meg is áll) és kanapé tabu! illetve én eszek előbb, utána kap ő. (szájába is belenyúlkálhatok evés közben) valószínű kicsit meg van kavarodva, igazából nem mer komolyan próbálkozni velem, inkább játékosan méregeti a határokat.. gondolom :) de erről igen hamar leszoktatom. (sose vertem még meg állatot, nem ilyesmire gondoltam..)
2013. nov. 20. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:

A fiatal állatok úgy tanulják meg a helyüket a "falkában" hogy próbálgatják az erőviszonyokat játékosan. tudja hogy te vagy a főnök, de azért bepróbálkozik, hátha :)

Az is lehet, hogy túl van pörögve a drága, mivel növésben van, és játszani akar.

2013. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg egy energiabomba :)
2013. nov. 20. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor annyi a teendőd hogy mozgasd le :)
2013. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De amúgy mit érdemes ilyenkor tenni? Koppintsak az orrára? Vagy kicsit megrázzam a nyakánál? Általában mikor azt mondom nem! Odébb szalad de aztán újra kezdi.. Énekelve úgymond :) Meg fenék az égben kíséretében.
2013. nov. 21. 00:03
 7/9 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
A leírt póz, a játékra való felhívást szokta jelenteni. Esetedben is ez lehet, vagy az, hogy kunyerálni próbál. Szerintem hagyd figyelmen kívül, ne nézz rá, ne szólj rá, és abba fogja hagyni.
2013. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem fogyatékos az a korcs. Adj a pofájának! Ne kíméld!
2013. nov. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tűnj már innen élettelen :)
2013. nov. 27. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!