Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány a francia bulldogom...

Miért hány a francia bulldogom sűrűn?

Figyelt kérdés
Szándékosan nem azt kérdezem h mitől...bármit adok neki, nem befojásolja a dolgot se jó, se rossz irányba! Eszik aztán olyan gyorsan felkavarodik a gyomra bármitől, hogy már jön is a róka, meg sűrün öklendezik is. Mi lehet az oka? Mindig ilyen volt, de nemrég került hozzám.

2013. nov. 20. 22:23
 1/8 sippara ***** válasza:
79%
Mitől kavarodik fel a gyomra? Evés után két óra szigorú pihenés.
2013. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Habzsolva eszik?
2013. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
a kutyusod beteg azonnal vidd orvoshoz, mert le fog gyengülni aztán kap egy csomó infúzíót
2013. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg vannak az oltásai? Pl Parvo? Milyen a széklete. Ezzel állatorvoshoz kellene fodulni, mert ő be rá biztos kezelést. Ki fog száradni és ez meg súlyosbodhat. Ezért minél hamarabb állatorvos. Addig ne kapjon sok ételt. Elég egy maroknyi, utána had pihenjen. Ha éhes akkor később megint egy maroknyi. Nedves kutyaeledellel etesd. De ha mindent rögtön éves után hány ki, akkor semmi folyadék bevitele nem lesz, ami halálos is lehet. Állatorvos a legjobb Döntés. Hamarabb is elvihetted volna. 3000fttól nem kell megijedni. :)
2013. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem durva a helyzet, lehet pontatlanul fogalmaztam... Szóval ez nem mindig van, csak előfordul hogy játék után platty. Inkább öklendezni szokott úgy napi 3-4szer. Igen habzsol, nedvesen kapja a tápot mindig. Evés után nem szoktuk "zaklatni" mert akkor tuti róka lesz.
2013. nov. 21. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor azért van, mert habzsol. Több trükk van a leszoktatására, nézz szét neten. Nekem a nagyobb tányérba lefordított kistányér jött be. Kénytelen volt lassabban enni, mert ki kellett ügyeskednie a kaját.
2013. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
46%
szia, nyugi ne parázz, ők ilyenek. nekem 2hónapos és 1 hetes bullim van és ő is sokat öklendezik mivel habzsolva eszik! szóval ez teljesen normális.
2013. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dikaz válasza:

Szia már régi a kérdés,de nekünk most lett aktuális azért találtam rá! NEM normális a hányás, tönkreteszi a nyelőcsövét és a fogait! Refluxosak a túltenyésztés miatt! Egyszerűen csak rakd magasabbra az etető és itató tálát 10-15 centit, hogy nem kelljen le hajolnia így nem folyik előre a sava!

Nekünk működik, és habzsolni sem tud!

2019. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!