Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pisijének szagát hogyan...

Kutya pisijének szagát hogyan tüntessem el a szőnyegből?

Figyelt kérdés
most műtötték ezért bent van a házban. hiába raktam le neki rongyokat, nejlont, a szőnyeget pisilte össze elég nagy helyen. már kisúroltam hypós mosószeres vízzel, ezt át tiszta vízzel, ugyanúgy érezni a szagát. mit tegyek? a szőnyegről el fog tűnni a nyoma?
2013. nov. 21. 06:57
 1/7 A kérdező kommentje:
már azóta ecetet is próbáltam de ugyanolyan még mindig.
2013. nov. 21. 07:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig az ecet a legjobb szagtalanító...

Átmosod bő ecetes vízzel, meg mondjuk én lecsöpögtettem teafa olajjal.

De műtét után az nem is pisi szag, inkább ilyen vegyszeres pisi szag a sok gyógyszertől...

2013. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szódabikarbóna csodákra képes, próbáld ki!
2013. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ment rá mosószer, fertőtlenítőszer, hypó, ecet, szódabikarbóna, nem is tudom hányszor ugyanolyan büdös, pedig alatta is felsúroltam a betont, a szőnyeg alját is. most azt fogom hogy teszek oda egy másik szőnyeget a szőnyegen a foltot lefedem egy nejlonnal és úgy rá a másik a szőnyeg, remélem így elviselhető lesz
2013. nov. 21. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged akkor ne úgy súrold hogy a földön van. Valahova rakd fel, és úgy tisztítsd át. Ha a földön hagyod és ennyire erős a szaga, akkor meg fog maradni, mert bedohosodik. Aztán fel'lógatva' hagyd megszáradni, és kiszellőzni. Ha van rá lehetőséged esetleg takarító gépel is kitakaríthatod. Az elég szépen áttakarítja.
2013. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos kivinni nincs lehetőségem
2013. nov. 21. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg erkélyre vagy valahova? A lényeg hogy szabadon legyen. Hogy szellőzni is tudjon.

Vagy takarító géppel is átmehetsz rajta, ha van.

De egyébként a leírásból nem benti kutya. Amíg bent van a lakásban szedd fel a szőnyegeket. Padlóról könnyebb feltakarítani.

2013. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!