Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Markus Mühle tápról vélemény?...

Markus Mühle tápról vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Egyszer átfutottam rajta, keresgélés közben, szerintem felejthető.

Amúgy sem kedvelem az ilyen "ez emberi fogyasztásra alkalmas húsból készült"

valamint

"értékes rostokat tartalmaz" jellegű reklámokat...

Kb olyan hogy meg akarnak győzni arról, vegyem meg a szemetüket, mert akkor dejó lesz nekünk.


Igazából, egyik tápgyártóról sem hiszem el azt, amit magukról állítanak, max akkor, ha a saját szememmel látom miből és hogyan készülnek a termékeik. De valahogy minden gyártó nagyon vigyáz, hogy véletlenül se szivárogjon ki semmi, ami bennt történik.


Viszont itt egy másik "termék" amiről van véleményem, a kutyám etetésével kapcsolatban:


[link]


Bevált! :)

2013. nov. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Erről nem is beszélve. Remek rágcsálnivaló, és kb annyiba kerül belőle 2-4 db, mint egy 20 centis préselt bőr csont.

Préselt bőrcsont: 10 perc a kutyámnak.

Ezek a husik: több óra. :O


Remélem tudtam segíteni :D

2013. nov. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidegen sajtolt, általában jó minőségű, ha bírja a kutya gyomra, mert nyilván létezik olyan egyed is, akinek nem fog bejönni. Egy elég jó választás, ha a gazda úgy dönt, táppal etet és olcsóbb, mint pl a platinum.
2017. jún. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!