Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nomális, hogy ilyen színű...

Az nomális, hogy ilyen színű a széklete? (BARFozik)

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves havanese kutyám.2 hete álltunk át a nyersre,de reggelire még tápot kap.(keveset,1 evőkanálnyit) Mostanság "két színű" a széklete.Félig sárgás,félig pedig fekete,az állaga teljesen rendben van.

Tegnap este kacsanyakat kapot csirkemellel és répával...és lazacolajjal

Ez probléma?Vagy normális?


2013. nov. 21. 17:56
1 2
 1/12 sippara ***** válasza:
A sárga a répa, a sötét a husi :) ilyen ez a barfos kaki :P
2013. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fekete a hústól, sárga a répától.Nekünk is ilyen két-háromszínű szokott lenni és igen kevés.
2013. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen :)

Arra figyelj csak, h ne legyen úgymond csont színű a kakija, mert az annak a jele, h sok a csont.

És a reggeli tápot én már elhagynám a helyedben :)

2013. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De jó tudni, erre nem is gondoltam volna...

Nekem cicám van, őt nyers hússal etetem, a zöldség az teljesen minimális. Szóval ő sötétet kakil.

Ha lesz kutyám, őt is nyers hússal és zöldségekkel etetném, de ha ilyen sok színű kakija lenne, megijednék. Vagy nem azért van, mert nem volt megfőzve a répa? Vagy ez nem kell a kutyusoknál?

2013. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell megfőzni nekik, csak turmixolni/reszelni :)

Azért ilyen színes a kaki, mert a kaja, amit megeszik, az sem egyszínű :) Nem úgy, mint a tápok.

2013. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És az vajon mitől lehet,hogy elég sok a kakija?Azt olvastam mindenhol,hogy a BARF után csökken a mennyiség,de én nem úgy vettem észre.:( Reggel volt kaki,aztán délután és most este is...(mindháromszor normál mennyiségben)

3 napja kezdtem el teljesen nyersen adni,előtte azért egy kicsit leforráztam a husikat.

2013. nov. 21. 19:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az baj,ha én csak simán kockára vágom?Teljesen nyersen odaadom és megeszi.:)
2013. nov. 21. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból igen, h kevés kutya rágja meg jóóó alaposan. Ha nincs megrágva/leturmixolva/lereszelve, így nincs megnyitva a zöldség/gyümölcs sejtfala a kutyának, így nem tud belőle tápanyagot felvenni és csak átmegy rajta anélkül, h hasznosulna.
2013. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a kutyát ?
2013. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi Alexandra!!:))

A sok kaki nem tudod,hogy mitől lehet?:(

2013. nov. 21. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!