Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pekingi Palotapincsi:alrésze...

Pekingi Palotapincsi:alrésze viszket mi a megoldás? Létezik hogy elkel távolítani a bűzmirigyét?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Max. kinyomni. Kutyakozmetikus, vagy állatorvos elvégzi ezt a műveletet. Néha adj neki laposcsontot is, pl a csirke far-hát csontja, az kicsit keményebbé teszi a kakiját- így ki tud magától ürülni majd a bűzmirigye. De ha mindig csak puha táplálékot fogyaszt a kutyus, akkor nem tud ürülni megfelelően. Arra vigyázz, hogy csöves csonttal(csirke comb csont, stb..) viszont ne etesd, mert az kilyukaszthatja a gyomrát-belét.
2013. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

létezik olyan, barátnőm nagytestűjének is most műtötte ki a doki, de nem tudom pontosan mi volt a baj, azt tudom, hogy rengetegszer gyulladt be neki.

de csak úgy simán biztos, hogy nem fogják kiműteni, nagyon nyomós oka kell, hogy legyen.

2013. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

menjetek el dokihoz, általában ingyen megcsinálja, kb 3 percig tart. lehet, hogy az, és ha begyullad, még hosszabb távon több bajt is okozhat, pl krónikus fülgyulladást sajnos:S


eltávolítani nem kell, kinyomni kell csak...


de lehet ám, hogy nem az viszket neki, hanem a kis nemiszerve, esetleg belement egy toklász vagy ilyesmi....dokihoz menjetek:)

2013. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férges is lehet,akkor is viszket a fenekük.
2013. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kinyomás csak legvégső esetben kérd, mert ha egyszer kinyomták, utána járhattok rendszeresen, ez kb olyan, mint amikor felszúrják az ember fülét. Adj neki csontot (kivéve tartócsont, az túl kemény, nem tudják elrágni és a foga is beletörhet!) A csöves csontok csak akkor veszélyesek, ha főzve/sütve adod oda, nyersen semmi baja nem lesz tőle.
2013. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha rendszeressé teszed a kinyomást, akkor lesz belőle gyakori orvosjárás...az, hogy mondjuk évi 2x-3x, az semmi...de vannak olyanok, akik minden kutyakozmetikázásnál kérik, kb havonta...na azt nem szabad!
2013. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, h ha egyszer kinyomod, akkor utána kell. Mikor a tanfolyamra jártam, kirpóbáltam itthon is a saját kutyámon. Azóta se kellett nyomni, pedig ez lassan 2 éve volt.
2013. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!