Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engeded, hogy a kutyátok az...

Engeded, hogy a kutyátok az ágyatokban aludjon?

Figyelt kérdés
Én sokáig nem engedtem..aztán kiderült ,hogy miután elmentem dolgozni a kutya felugrott mindig a férjem mellé. Ő meg nem lökte le félálomban sosincs energiája. Aztán már este is feljöhet. Én is felengedem, nem ezzel van a gond..csak nem tudom ,hogy mennyire jó ötlet-e ez. Azt vettem észre ,hogy ugyanúgy szót fogad, tehát erre nincs negatív hatással..de kicsit félek ,hogy ez nem higiénikus. Ha veletek alszik, milyen gyakran cseréltek ágyneműt? Jobb lenne inkább leszoktatni? Nehezen döntök, mert szeretem amikor odagömbölyödik, de nem tudom ,hogy mennyire egészséges ez.
2013. nov. 22. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
32%
Én 7 éve alszom eggyütt a picsi kutyusommal...semmi bajom.Hetente mosok ágyneműt meg őt is gyakran fürdetem (neogranormon baba samponnal mert az nem károsítja a bőrét)..
2013. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak így tovább, oszt majd jön a többi is magától!A KUTYA az kutya, ember, tán ember! De le lehet süllyedni!
2013. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

engem zavarna a tudat, hogy ott ahol a kutya fekszik (hullajtja a szőrét, szerelmeskedek a párommal :S

mindazonáltal imádom a kutyámat, de nem engedném fel

2013. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szeretem az állatokat, van kutyánk is cicánk is. De egyik sem alhat az ágyban. A cica benti, de az ágyra amiben alszunk csak úgy ugorhat fel, ha rajta van az ágytakaró. Az ágyneműnkkel nem érintkezhet. Estére bezárjuk külön, már megszokta:)
2013. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Én csak nagyon ritkán engedem fel, de akkor is tiz perc után lemegy. Olyan nincs, hogy ő gondol egyet és csak úgy fel jön.:D Aludni meg nem alszok velük együtt, bent vannak ők is, de az ágy mellett fekszenek lent a földön.:)
2013. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Még a hálószobába sem jöhet be, nemhogy az ágyba.Van neki helye az előszobában oda mehet éjszakára és kész.Amúgy egy falkavezér nem alszik a kutyával...
2013. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

3 kutyámból 1-nek van megengedve az ágyra való feljövetel. Az egyik köcsög, ő nem érdemli meg. Viccen kívül, neki kellenek a szigorú szabályok, hogy normális legyen, nem bírja az engedményeket. A másik ideiglenes, ideigleneseimnek alapból tilos az ágy. A kiskutyámat néha felhívom, de ő sem érzi magát olyan jól, pár perc után már menne le. Volt hogy többször felhívtam, tiszta piszok meg szőr volt az ágy, úgyhogy leszoktam erről.


-kispalikee-

2013. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nálunk a macskák jönnek fel néha az ágyra de semmi bajunk nincs.Megtanulták,hogy a párnára nem mennek,azon kívűl a lábunknál,hátunknál elalszanak szépen.
2013. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Delutanonkent szoktunk ugy pihenni, hogy feljohet, de agytakaro van az agyon es van egy kistakaro, ami a kutyae , azon alszik, ha feljon.

Nincs ezzel semmi baj.

A falka is egyutt alszik, ha mar a falkavezersegnel tartunk.

Ha nem tur le, nem morog, miert is lenne baj?

2013. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Alapból mi sem engedtük fel, majd észrevettük, hogy ha nem vagyunk otthon felmegy. Ha hazajövünk sipircol lefelé. Ergo tudta, hogy nem szabad de mégis. Aztán felengedtük ágytakaróra. Ma már tudja a szabályt, csak ágytakaróra jöhet fel. Egyébként most hogy engedve van, már nem is annyira izgalmas neki a dolog...
2013. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!