Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engeded, hogy a kutyátok az...

Engeded, hogy a kutyátok az ágyatokban aludjon?

Figyelt kérdés
Én sokáig nem engedtem..aztán kiderült ,hogy miután elmentem dolgozni a kutya felugrott mindig a férjem mellé. Ő meg nem lökte le félálomban sosincs energiája. Aztán már este is feljöhet. Én is felengedem, nem ezzel van a gond..csak nem tudom ,hogy mennyire jó ötlet-e ez. Azt vettem észre ,hogy ugyanúgy szót fogad, tehát erre nincs negatív hatással..de kicsit félek ,hogy ez nem higiénikus. Ha veletek alszik, milyen gyakran cseréltek ágyneműt? Jobb lenne inkább leszoktatni? Nehezen döntök, mert szeretem amikor odagömbölyödik, de nem tudom ,hogy mennyire egészséges ez.
2013. nov. 22. 10:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért pontoztátok le 10:29-et. Teljesen egyetértek vele. Mivel matracon alszom, nincsen ágyam, nem jöhet be a hálóba. Nincs meg az a vonal matrac miatt, ami egy magasabban lévő ágynál lenne. Különben ő is olyan fajta, akinek kellenek a szigorú szabályok. De bármilyen kutyám lenne, akkor sem jöhetne be. A macska velem aludhat, ennyi.
2013. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én engedném, csak ő nem akar az ágyban aludni.
2013. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem az ágyamban aludt két évig, aztán most átszoktattam az ágy mellé húzott kutyaágyba. Az ágyam alacsony, majdnem egy szinten fekszünk, át is ölelhetem, és odabújhat hozzám, viszont mégsem az ágyban fekszik. Ezt jó megoldásnak tartom, mert nagyon zavart már, hogy tele volt kutyaszörrel az ágy.
2014. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!