Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mikrochip kitapintható a...

A mikrochip kitapintható a nyakbőr alatt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, olyan mint egy rizsszem
2013. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
A hosszú szőrű kutyánál nem fog sikerülni. Rövid szőrűben van olyan kutyám, akinek látni is lehet. Mindenki aggódni kezd, mikor meglátja, hogy mi az ott a nyakánál. :)
2013. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek lecsúszott a válláig. Simán kitapintható.
2013. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akiteki, egy skót juhász elég hosszú és dús szőrű. :) Benne találtam meg, mivel át szoktam jól tapogatni kullancs után, és először azt hittem, arra tapintottam, de nem, egy bőr alatti hosszúkás cucc, rizsszemnél azért nagyobb, és a helye is nagyjából stimmel (nyaki rész bal oldalt alul). Ami érdekes volt, hogy még soha nem találtam így rá, pedig nem először tapogatom így át.
2013. nov. 22. 12:11
 5/9 Akiteki ***** válasza:
A huskykat hiába bogarászom, még soha nem sikerült kitapintani.
2013. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek lehet.
2013. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van nagyon apró chip is, ami kisebb a normál méretűnél. Ezt be lehet adni a kutyáknak, vagy csak kis termetű kutyáknak?

Nálunk a cicában van ilyen apró chip, de szerintem illogikus lenne csak macskába tenni, mert spec. az én macskám óriási fog nőni, nagyobbra, mint az ölebek.

Kérdezzetek rá, lehet, hogy külön kérni kell. Szerintem azt már rövid szőrűeknél sem lehet kitapintani.

Próbáltam volna az interneten is utána olvasni, erről az apró chipről nem találtam semmiféle információt az állatorvosos honlapon.

2013. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
A normál chip akkora, mint a rotringceruza hegye, az a vékony rész. Ennél kisebb miért kellene? Még egy törpehörcsögbe is be lehetne tenni.
2013. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem rövid szőrű ebzetem van, de én még sosem éreztem, pedig én is bogarászom a kullancsokat rendszeresen :)
2013. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!