Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aláírjátok ezt a petíciót a...

Aláírjátok ezt a petíciót a kutyák kötelező pórázon tartása ellen?

Figyelt kérdés
[link] A kutyásokat lassan úgy kezelik, mint a bűnözőket, a kutyák pedig a társadalom első számú ellenségei lesznek. Egyszerűen ellehetetlenítik a kutyák normális életét, egész életében egy 2 m-es zsinór végén kell rángatni.
2013. nov. 22. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
27%

NEM!


Nem kell 2 méteres zsinór végén rángatni.

Vidd ki erdőbe, nagyobb parkba, Duna partra és ott futtasd. Ugye nem akarod azt mondani, hogy egy nagytestű kutyát az utcán akár póráz nélkül le lehet mozgatni?


Naná! Majd a gyerekek és kutyától félős felnőttek igazodjanak hozzád?


Senki nem kezeli a normális gazdikat bűnözőnek és a kutyákat sem ellenségnek.


Ha nem tudod a kutyád olyan helyre naponta elvinni, ahol valóban tud futni és mozogni, akkor inkább ne tarts kutyát. Az emberekkel teli utca nem kutyafuttató.

2013. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
27%

Nem mert ha utcára viszed a kutyát igenis kell a póráz.

Gondold végig, ha nem kötelező, akkor senki nem használ pórázt.Mi lenne?Valamitől megijed a kutyád és úgy világgá szalad hogy soha nem látod, vagy épp a kocsi elé szalad.

Nem kell 2 méteres zsinóron rángatni, ha panelba tart valaki kutyán (mellesleg szerintem egy panelban semmi keresnivalója a kutyának, főleg nem nagytestűnek) akkor a kutya futtató parkig elkel vinni pórázon, aztán ott el lehet engedni.Kertesházban meg nem kell megkötni, vagy kenelbe rakni.Ott biztonságba rohangálhat kedvére

2013. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 A kérdező kommentje:
Nem az utcán való pórázhasználat ellen vagyok, hanem az ellen, hogy az erdőn, mezőn sem lehet elengedni január 1-től.
2013. nov. 22. 11:02
 4/118 anonim ***** válasza:
22%
a póráz lakott területen mindig is kötelező volt, nem értem a felháborodás lényegét. Én sem vagyok kiváncsi az utcán póráz nélkül flangáló kutyákra. Aki nem tudja megoldani külterületen , kutyaiskolában a kutya lemozgatását, az ne tartson kutyát. Semmiféleképp nem irom alá, és remélem , hogy ez a butaság a vizsgáról,ami Koromék ujabb pénzszerzési lehetősége, hamar befullad.
2013. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
23%
akik kijárnak a külterületre, azoknak mind megvannak a saját helyeik, ahol biztonságban tudják a kutyát futtatni. ők ezután is ezt fogják tenni, és senki nem fog rájuk szólni.
2013. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
71%
Én sem írom alá. Pórázra szükség van városban, az utcán. A kutya érdekében és a többi ember érdekében is. Én olyan petíciót írnék alá, ami erdőben segít a kutyát póráz nélkül sétáltatni, mert az a nevetséges, hogy ott sem lehet. Városban meg legyen sokkal több, minőségi, zárt kutyafuttató.
2013. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
33%
Veszélyes az erdőben elengedni a kutyát. Jön egy őz, és elszalad utána a kutya. Nem fogod tudni megakadályozni, ha nincs a kutyád jól kiképezve. És akkor igenis lelőheti a vadász.
2013. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen aláírtam! Felháborító a tervezet!
2013. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
0%

"erdőn, mezőn sem lehet elengedni január 1-től."


Na ezt nem tudtam, ugyanis nem vettem észre, mert minden ilyen helyen szabadon rohangáltak a kutyák, ahol az idén jártam eddig.

2013. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 A kérdező kommentje:

Nem fogod tudni megakadályozni, ha nincs a kutyád jól kiképezve.


Na az ilyen hozzáállással van a baj. És pórázon hogy képezzem ki jól?

2013. nov. 22. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!