Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő milyen fajta lehet?

Ő milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 22. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
skótjuhász,esetleg golden,vagy labrador,vagy németjuhász keveréknek tűnik.Ezt úgy mondjuk hogy "utcai vegyes".
2013. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mudi keverék is lehet.
2013. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mudi van benne, szép csoki kutya! a tiéd kérdező?
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Békáson egy ugyanilyen kinézetű kutyát láttam. Úgy néz ki mint egy mudi,barna színűben.
2013. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Számomra kész röhej, hogy valaki-vagy valakik, ahányszor csak ilyesmi kérdés van, és vagy barna-vagy sárga-vagy fekete a kutya, máris odaírják, hogy labrador. Könyörgöm, ebben hol van a labrador???? Mert barna? Nevetséges!!!

Egyébként nagyon szép kutya!!!

2013. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami mudi keverék lehet, nagyon mudis a feje meg az alkata, de a szőre nem olyan.
2013. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Szerintem meg borderes... Főleg a szőre miatt nem mondanám mudinak

2013. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:) Szürkevillám Szelíf Gesztenye B törzskönyves szülő(k)től származó törzskönyves mudi.

[link]

[link]


Nyilván a párosításból kiderült, hogy a B törzskönyves szülő valójában nem mudi. Azért linkeltem be, mert szerintem a két kutya nagyon hasonlít.

De nyilván egy ilyen ülő képből nem lehet túl sokat mondani. Nekem a fülszőre meg a pofája nagyon mudi gyanús, de ha mondjuk a marmagassága 50cm-nél nagyobb, akkor lehet, hogy inkább border. Az is gyanús, hogy egy színű a kutya. Szóval szerintem tuti mudi keverék. :)

Bár az is igaz, hogy sok keverék néz ki mudinak. xD Egy álló, oldalról lekapott kép többet segítene.


Kérdező, áruld el, kiőmiő? :D

2013. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem egy szőrhibás barna mudi.

Szőrhiba = nem göndör, nem hullámos, hanem sima.

2013. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem a legjobb a fotó, olyan vöröses, szinte ír szetteres színű a szőre, de mudi tuti van benne
2013. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!