Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a kutyámat a házába?

Figyelt kérdés

Folyton az ajtónk elé fekszik, holott az ajtóval szemben kb 4 méterre arrébb van a kennellje és bent a leszigetelt meleg háza. Ugyan annyit lát mint az ajtónk előtt is, csak én hülye mindig az ajtónk előtt adtam neki kaját, meg ide hordja a kis rongyait is.


Most hogy szoktassam vissza a házába?



2013. nov. 23. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Adj neki a háza előtt kaját, de végül is mindegy. Ha a fázik, akkor magától bemegy majd.

A nővéremék kutyáját befedte a hó, de akkor is kint aludt a háza mellett 1 méterre:) Igaz, ő újfoundlandi :)

2013. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eddig benti kutya volt? mennyi idős?
2013. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 éves husky. Kinti-benti kutya. bejöhet a házba, de este kint alszik mindig. Tavaly télen bent aludt a házába. De elrontottam a dolgot, mert láttam hogy amikor jó idő volt akkor itt aludt az ajtónk előtt. és nem akartam hogy a betonon aludjon ezért tettem neki fekhelyet az ajtó elé is. Sőt egy idő után elkezdtem neki itt adni enni is. Azt vettem észre hogy a kennel feszélyezi, és a kajáját ha az ajtó előtt kapta maradéktalanul megette. Így itt a második fekhelye és a kajája, vizes tányérja is. Most pár napja megint a kennelben adok neki enni.
2013. nov. 23. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Etesd kitartóan a kenneljében. Ha fázni fog, majd bemegy a házába. Huskynak még nincs olyan hideg, hogy fázzon.
2013. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, a kutya nagyon okos állat, ha fázni fog úgyis be fog menni. A husky egyébként sem arról híres, hogy nem bírja a hideget. Ne aggódj emiatt, ha fázik be fog menni. Nekem mindig a bejárati ajtó előtt kap enni a kutya, pedig a háza jóval arrébb van. :)
2013. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen még neki ez egyáltalán nem hűvös idő. Kicsit futkos és már meg akar halni úgy liheg :D De azért -20ban fázni fog. Köszönöm a válaszokat, akkor ott etetem tovább a kenneljében.
2013. nov. 24. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!