Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám elkezdeni a...

Hogyan tudnám elkezdeni a barf-ot?

Figyelt kérdés

próbáltam utána nézni,de eddig nem jártam sikerrel.mindenhol azt olvasom hogy ki hogyan etet.

de nem találtam még olyan oldalt,ahol az van,hogyan kezdhetem el?

honnan tudom,miből mennyit kaphat?melyik húst hogyan adhatom,miket kell még hozzátennem?

mikre kell figyelni?

tudnátok nekem linkelni MAGYAR fórumokat,vagy olyan oldalt ahol le van minden részletezve?


2013. nov. 24. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt a fájlok között feltöltve rengeteg infót találsz!

Arányokról, mennyiségről, kiegészítőkről + az általános BARF-ról :) + találsz egy BARF receptek doksit is, ott leírták egy páran, h miket adnak :)

[link]

2013. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként annyi, h a disznót/vaddisznót tilos nyersen adni, minden más mehet és minden húsnak megvan a fagyasztási ideje. Pl. baromfi 3-4 nap, a többi 1-1,5 hét, de a fagyasztást a férgek miatt szokták javasolni, sokan nem is fagyasztanak, mert a 3 havonta történő féregtelenítés úgyis megoldja, ha gond lenne.
2013. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(Bocsi,hogy a kérdésed alatt kérdezek,de már régóta foglalkoztat)

Én nem mindig fagyasztom le a husit mielőtt odaadnám...ilyenkor is elég a 3 havi féregtelenítés vagy csináljam gyakrabban?Más baja nem

lehet attól,hogy nem fagyasztottam le ugye?

2013. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég így is!

Nyugodtan mehet fagyasztás nélkül is, más hátrány nem származhat belőle :)

2013. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

bejelöltem a csoportot!

elég nehezen lehet találni érdemleges infót,ha valaki nem dob át 1-2 webcímet.

ha tudnék angolul,vagy németül(normálisan)könnyebb lenne,de így hogy csak a magyar oldalakat tudom fürkészni,szörnyű...

2013. nov. 24. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyar oldalakon sajnos elég szegényes információ van erről. Minden érdekesebbet külföldi fórumokon találtam , sajna.

Van , aki fokozatosan állt át. Ami engem illet, egyik napról a másikra ... mikor már nem tudtam nézni, hogy biceg a hátsó lábára a kiskutyám, zöldkagylókúra ellenére is. Barf egy hét alatt rendbe tette, minden szempontból.

Az előírt napi mennyiségnél én valamivel többet adok neki, mivel még fejlődik.


Amúgy, miután elkezdte a nyerset kapni, jó 3-4 nap volt, mire kiürült a szervezetéből az összes, korábban elfogyasztott táp - pedig közepes - kistestű kutyus.

Ez a székletén látszott.

2013. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!