Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a legjobb a német...

Takacsek kérdése:

Mi lenne a legjobb a német juhász kutyámnak? Lent

Figyelt kérdés
Az a fel állás hogy én 1év múlva elköltözök Pestről Miskolcra de nem tudom hogy a kutyámnak mi lenne a legjobb. Mert vagy elveszíti a gazdáját és marad a szüleimnél vagy elveszíti a szüleimet és marad a gazdájával egy új helyen. mi lenne a legjobb egy jó nevelést kapott kutyának? ti hogy döntenétek? (a kutya általában bent alszik velem a szobában/ágyban gyerek kora óta) nektek mi a véleményetek?
2013. nov. 24. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz elég időd foglalkozni veled, akkor mindenképpen vidd magaddal! Eleinte fokozott figyelem kell míg megszokja az új környezetet, de szerintem jobb lenne mint elszakadnia tőled. Ha nem megoldható, akkor abba sem hal bele ha a szüleiddel marad, de neked is nagyon hiányozna gondolom.
2013. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már a 4. új helyre költözök mióta van kutyám.Nem volt kérdés egy percig sem,hogy jön velem.Nem a szüleimnek kellett,hanem nekem.Az én felelősségem,az én gondom,az én kutyám.
2013. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha elég időd lesz rá szerintem vidd. De a kutya kit tekint gazdájának? A kérdésből úgy tűnik téged de csak ti tudhatjátok ki hiányozna neki jobban.
2014. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal ha tudsz vele foglalkozni mert mégis csak te vagy a gazdája. :)
2014. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!