Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok esetleg eladó border...

Tudtok esetleg eladó border collie kölyköket budapesten?

Figyelt kérdés

Az lenne a legjobb ha budapesten lenne, de egy KICSIT messzeb is lehet!

Ne legyen túl messze.Max másfél órás lehetne az út oda, az lenne a legjobb!!

És milyen más kutyát alyánlanátok? :)



2013. nov. 24. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Milyen célra kellene? Mennyit tudsz a vételárára szánni? Milyen szempontok fontosak számodra a kutyánál?
2013. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kedvencnek, max 70.000 Ft és hogy a tenyésztő/mit tudodom én mi ne legyen elmebeteg mert akkor elég nagy valósznűséggel a kutyával sem bánt jól, a lényeg legyen játékos, barátkózó ápolt szófogadó
2013. nov. 24. 22:34
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Akkor a 70est még toldd meg pár 10ezressel és add fel a "max másfél órás út" dolgot...Akkor találhatsz kicsit.


Remélem nem karácsonyi vagy mikulás-ajándéknak kell....

2013. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 intense ***** válasza:
42%

Mikor fogják fel az emberek, hogy a kutya 10-15 évre szól, ahol nem annak kéne a fő szempontnak lenni hogy közel legyen? Házhoz szállítást nem kérsz esetleg?

Mondjuk az a 70 jó lesz 150-200-nak is, pl. jövő tavasszal.

2013. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
150-200 már kiállítási/munka minőség kezdete. Ha nem kiállításra vgay munkára szánja, akkor 100 körül már van kutyus. 70ért csak valamilyen tenyésztésből kizáró hibás vagy kezdő tenéysztős kutyát kap.
2013. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 intense ***** válasza:
74%

Ja tényleg, írta hogy kedvencnek ez elkerülte a figyelmem. Normális tenyésztő mondjuk nem ad olyan emberek kutyát aki az alapján választ, hogy hát ez volt közel.

Egyébként a tenyésztők általában nem idegbetegek, mivel nem zavarják őket sem a saját kutyái, se az eladásra szánt kölykök. Akiről te beszélsz kedves kérdező a SZAPORÍTÓ, akinek rohadtul elege van abból, hogy a kölyök 6 hetes kora után is eszik, meg piszkol.

2013. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor néztem bordert, sok tenyésztővel felvettem a kapcsolatot, az árak 120-250ig mozogtak. Szerintem várj még egy kicsit és gyűjts még hozzá, jobban jársz mintha szaporítós kutyát vennél 70ert.
2013. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Esetleg BUDAPESTEN??? Ez igazából a kérdésem....
2013. nov. 25. 14:18
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Esetleg megírtuk, hogy ne a távolság legyen már a lényeg...


Az az egyik utolsó szempont kutyaválasztásnál.


Pl tegyük fel, hogy örökbe szeretnél fogani egy gyereket. Azt nézed, hogy hol van a legközelebbi otthon, vagy hogy megtaláld azt, akivel passzoltok és ténylegesen a gyermeked lehessen?

2013. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyebként meg nem bírom annyira jól a hosszú autó utakat.Csak ennyi ezzel a bajom...
2013. nov. 25. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!