Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Száraz kutyatáp emberi fogyszt...

Száraz kutyatáp emberi fogysztásra?

Figyelt kérdés
A kérdés azért merült fel bennem mert a májkrém,párizsi és még sok termékről állítják mennyi gusztustalan összetevő van benne,a többi élelmiszerben meg mesterséges szerek vannak.Az kutyatápban (prémium kategória) vannak vitaminok,ásványi anyagok stb. és még laktat is.Vajon mik a hátrányai az ember számára?...döghús lehet benne?..állítólag nagyon odafigyelnek a gyártásnál és a minőségellenőrzésük is megfelelő.Szakértő esetleg tudna válaszolni ?

2013. nov. 26. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, hogy megszeretnéd enni ? :D

szerintem nem lesz tőle semmi bajod, én is megkóstoltam már, de nem finom :D

2013. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a gyártási folyamat olyan, hogy a végeredmény alkalmas emberi fogyaszásra, csak legfeljebb az összetétele nem ideális és az íze sem kívánatos.
2013. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sz.r az íze:S


-kispalikee-

2013. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz... a kutyatápban miért ne lennének mesterséges szerek? Ha kibontod a májkrémet, párizsit stb-t, hány napig fogyasztható? Ha kibontod a zacsi kutyatápot, az hány hónapig? Szerinted ez a tartósság természetes?
2013. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bajod nem nagyon lesz még az olcsóbb, rosszabb minőségű tápoktól sem, max egy enyhe gyomorrontást kapsz. Nem nagyon ajánlom emberi fogyasztásra, egyrészt azért mert nem hiába KUTYA táp, másrészt meg vannak olyan dolgok benne amik a te szervezetednek nem biztos hogy feltétlenül szükségesek.

Az íze nem hiszem hogy annyira jó lenne....

Egyébként lassan mindegy mit eszel, úgyis több benne az E adalékanyag mint a valós élelmiszer.

a gagyibb kategóriájú tápokban van döghús,nyesedék, belsőség,csirkefej és társai,csontliszt...stb. a drágábbakat nem tudom...de nem egy gusztusos összetevői vannak az fix.

szoval inkább ne edd meg...tegyél egy szivességet a szervezetednek és felejtsd el ezt az ötletet...jobban jársz.

2013. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Ha veszek egy vágott csirkét vagy egy sertésoldalast, az is döghús. Élő állatot ritkán szoktak feldolgozni. :)
2013. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a Royalt kóstoltam, az tényleg ehető :D


Hát, én a kutyámnak se adok tápot, nem véletlenül. Így én sem ennék :)

2013. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezt nem értem....mit adsz a kutyádnak?
2013. nov. 26. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kóstoltam már a száraz tápot kíváncsiságból, de szörnyű íze van. Én a kutyámnak nyers húst, zöldséget adok. Néha olyan jól néz ki, hogy még én is megkóstolnám. :)
2013. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:
A fiam rendszeresen le szokta tesztelni a tápokat. :)
2013. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!