Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti értitek ezt a logikát?...

Ti értitek ezt a logikát? (ivartalanítás)

Figyelt kérdés

Van egy fiú kutyám, egy éves, és ivartalanítani szeretném. Erre nekem esett a család, hogy hogy lehetek ilyen barbár blabla, me minek. Élén anyámmal.


Erre vettek egy moszkvai kutyát, lányt, és elvitték ivartalanítani. Mert, hogy ne legyen gyereke.


Értem én, hogy az, hogy egy lány kutyát ivartalanítsunk az logikusabbnak tűnik, de ez már milyen szexista dolog mégis! :D Ja a fiú tacskójuk ivaros. ?????



2013. nov. 26. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy a fiú kutya ivartalanítása jóval lightosabb dolog, mint a lányé (nem vágják fel a hasát példul).
2013. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát logika nincs benne.


De nem a kölykök születésének megakadályozása az egyetlen pozitívum,hanem a betegségek megelőzése is,ami az ivarosságból fakad.

Attól,hogy kan kutya,és effektíve nincsenek kölykei,még elszabadulhat,felcsinálhat más kutyákat,azokkal a kölykökkel ki tudja mi lesz,na meg persze teljesen bedilizik a kan amikor tüzelő szukát érez..Megéri ivartalanítani,ígyis úgyis.

2013. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak: valóan illogikus a dolog, de nyugtasd magad azzal, hogy legalább a szukát elvitték ivartalanítani és nem neked kell környörgni.


Viszont hosszabb beszélgetést is kezdeményezhetsz a témában, mert lenne még mit mondani...

2013. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Óóóóó próbáltam már, nehogy azt higgyétek, hogy nem! De azt gondolják, hogy a kan kutya ivartalanítása olyan dolog, mintha egy embert herélnénk ki... egy lányé meg... hát csak nem lesz kölyke. Nem nagyon tudom nekik megmagyarázni, hogy miért jó a fiú kutyákat is ivartalanítani.
2013. nov. 26. 16:35
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:

Amikor menhelyi kutyát vittem műteni férfi orvoshoz kétféle reakció volt:

-ha kant vittem: Jaj te szegény, hát mi vár rád, hova hoztak, bla bla bla...

-ha szukát vittem: tedd fel az asztalra, és vágjuk is....

A kan kutya ivartalanítása mindíg nagyobb trauma az embernek...gondolom mert férfiasság, meg annak a hiánya látható is....

2013. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!