Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szertnem a kutyamat elvinni...

Szertnem a kutyamat elvinni egy kutyaiskolaba! Tudtok jo sulikat?

Figyelt kérdés
Van egy egy eves nemet dogom ( lany ) akit nagyon szertnek bentlakasos kutyaiskolaba vinni. De Budapesttol tavolabbra nem nagyon szertnek elmenni. Lecci mondjatok par jo helyet! Elore is koszi :333

2013. nov. 26. 18:05
 1/3 sippara ***** válasza:
80%
A bentlakásos képzés semmit nem fog érni. A kutya nagy most is képes lenne mindent megfelelően csinálni, TI nem viselkedtek úgy, hogy érdemes legyen jól viselkednie. Sulit ajánlani biztosan tudunk, csak ahhoz tudni kéne, konkrétabban merrefelé laktok.
2013. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én Pinnyédre hordom nagyon meg vagyok elégedve vele :)
2013. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kutyák mindig mindent jól csinálnak.Az emberek rontják el,vagy értik félre a jelzéseiket.Ezért többnyire a kutyaiskola az az embereknek szól,ahova persze vinni kell a kutyát is,de igazából a gazdát tanítják és nem a kutyát.


A bentlakásos iskolának semmi értelme,mivel ők pár nap alatt is "tökéletesen" kiképzik a kutyát,viszont te nem fejlődsz sehova,kiadsz egy valag pénzt és 2-3 héttel később a problémák ugyan azok lesznek.


Rendes kutyaiskolát keressetek fel,a Cerberos budapesti szervezetét tudom ajánlani.Nagyon jók.

2013. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!