Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutya tölthet egy-egy...

Kinti kutya tölthet egy-egy éjszakát bent a szobámban?

Figyelt kérdés
Úgy beengedném néha, de attól tartok, hogy a megszokás miatt éjszaka ki akarna menni, esetleg levizelné a berendezést, amikor alszom.
2013. nov. 26. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, aludhat bent, de a szobatisztaságot azt meg kell szoknia.
2013. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyém ugyan kinti-benti kutya, de eleinte nyitva hagytuk a bejárati ajtót, mert van rács és kifért közte ha kiakart menni. Aztán mikor jött a hideg bezártuk estére és én is izgultam, hogy mennyi pisi/kaki vár majd reggelre a szobában. De az a helyzet, hogy addigra már annyira kiszokott, hogy nem várt semmi meglepi. Azóta is szól ha menni szeretne.

Egy próbát szerintem megér.

2013. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha lepisil mindent, akkor lepisil mindent. Neki elnézem. Egyszer élünk... :)
2013. nov. 26. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
kölyökről van szó?
2013. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni a meleget utána rossz lesz neki kint. Legyen benti. :) Amikor aludni tértek, akkor kiviszed hogy intézze el a dolgát. Utána mehet is be. De szegénynek jó lesz a meleg, utána meg kint fog sírni.
2013. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Vagy benti, vagy kinti...télen nem lehet megtenni vele, hogy egyszer bent alszik egyszer kint. Ha egyszer hozzászokott a hideghez, ne kínozd azt a kutyát azzal, hogy megszokja a meleget, aztán megint a hidegben alszik. Ráadásul így könnyen meg is betegedhet.
2013. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is rájöttem aztán, hogy nem jó ötlet. Kinti kutyus, 5 éves, és nagyon jó meleg ólat csináltam neki.
2013. nov. 27. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!