Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők! Számotokra milyen...

Tenyésztők! Számotokra milyen az "álomgazdi"?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elsősorban az a lényeg hogy szeresse a leendő kutyáját és felelősségteljesen gondoskodjon róla, na de ezt elsőre nem biztos hogy meg lehet állapítani egy illetőről, főleg ha mondjuk külföldi és nem tud elmenni személyes találkozóra, egy kiállítás alatt meg azért nem lehet megismerni teljesen az embert. Számotokra mik azok az apró, árulkodó jelek amikből arra következtethettek, hogy jó gazdája lesz a kölykötöknek?
2013. nov. 27. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
pl. hogy nem kap sikitófrászt amikor a pár hetes kölykök összeugrálják, és tépik a nadrágszárt:) Ahogyan hozzányul a kiskutyához, csinál 101 fotot, és még haza sem ért, de már pakolja fel őket, naponta telefonál, hogy fejlődik a kiskutyája, mindent felir az első látogatáskor, miket kell beszereznie, és én megmondom őszintén, hogy nyomozok is a face-n :))) ha látok pl. egy retkes kennelt az udvar sarkában, már felejtős.
2013. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
első: milyen fajtát tenyésztesz? szimpatikus a hozzáállásod!
2013. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sokféle tenyésztő létezik,van olyan is akinek az ideális gazda az,aki alkudozãs és kérdezgetés nélkül kp-ban fizet.
2013. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1.: köszönöm! :)

3.: igen ez igaz, de én az igazi tenyésztők válasza érdekel :) akiknél nem a pénz az elsődleges szempont

2013. nov. 27. 14:29
 5/16 Akiteki ***** válasza:
78%

Nálunk gazditeszt van.

Először is belépéskor nem zárom el a kutyákat, hagyom hogy az összes a nyakukba ugráljon. Ha ezt zokszó nélkül, netalán nevetve tűrik, akkor bejöhet a lakásba is.

Aztán elvárom, hogy sokat beszéljen, mert akkor esélyes, hogy sűrűn hallok a kiskutyámról.

Nem árt, ha tud valamicskét már a fajtáról, de kérdezzen sokat. Legyen elképzelése, hogy miért pont ilyen fajtát szeretne és miért pont tőlem.

Ha ezek után még a fiamnak is szimpatikus (na ez a teszt legnehezebb része :D ), akkor beszélhetünk a kölykökről. :)

2013. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
nálam is kint vannak a felnőttek, néha egy egy gazdijelölt elég érdekesen szokott kinézni a látogatás végén:) Egyébként Dobermann-ok. A legviccesebb aki volt egyszer, kérte, hogy zárjam el a kutyákat, mert fél tőlük:)) (első vagyok)
2013. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Akiteki ***** válasza:
96%
Az olyan nálunk be sem jut a kapun. Szépen elmeséljük neki, hogy szép kis plüsskutyákat lehet kapni a tescoban, forduljon hozzájuk bizalommal.
2013. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
azért én ennél kiméletesebb vagyok:) mondjuk nem kaptak kiskutyát, viszont a kiskutyáim megismertek még 2 idegen embert:)
2013. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Akiteki ***** válasza:
100%
Van nekem épp elég nevelnivalóm a munkámban az ügyfelekkel is. Inkább igyekszem hamar szabadulni. :)
2013. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
6os ezzel a felnőttek szabadon hagyásával nem értek egyet. Én például honnét a fenéből tudjam hogy milyen szinten képzetek a felnőtt dobbermanjaid? mennyire engedelmesek neked. én a kutyákban bízok de a gazdáikban nem. meg jó hogy nem azt kéred hogy a te jelenléted nélkül sétáljanak be a területre az emberek, és aki ezt nem teljesíti nem kap kutyát :) vicces :)
2013. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!