Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARFozás esetén kis testű...

BARFozás esetén kis testű kutyának is kell zöldkagyló kivonat?

Figyelt kérdés

Nem nagy aktivitású kutya,amikor jó idő van/volt hetente 1x voltunk agilityzni,de csak hobbi szinten.

Azért ódzkodok a táplálék kiegészítőktől mert szeretném minél természetesebben etetni és fölösleges dolgokat nem adni neki.


2013. nov. 27. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges, bár jönnek majd a szakértők, mármint Barf szakértők és megerősítik.


Viszont ha teljesen átálltál már, vagyis csak nyerset kap, akkor érdemes táplálékkiegészítő venned.


Én most éppen Minera (béres) cseppet adok 2 naponta, többnyire immunerősítés miatt ebben az évszakban, de februártól átállok valami zöld-mixre.

2013. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MIvel kap a kutya csontosat, porcosat, minek kellene még zöldkagyló?
2013. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyánál szerintem nem fontos, neki elég lesz a csontos husi is. Viszont immunerősítőnek én most lucernaport adok neki, 550 ft fél kiló, napi egy csapott teáskanál. Ez teljesen természetes, ha van kerted, még te is meg tudod termelni, mert semmi más nincs benne. Télen szokták kiegészítőnek javasolni még kúraszerűen egy kicsi almaecetet mézzel elkeverve. Szintetikus kiegészítőket én sem adok.
2013. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!