Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves kutyám állandóan...

2 éves kutyám állandóan kunyerál, pedig soha nem kapott ilyenkor nasit, de nem adja fel, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már a hűtő nyitására is odarohan, arról nem beszélve ha az ember kibont egy csokit, csinál egy szendvicset vagy akármi a kutya rohan, és kunyerál. Odaül, bámul, aztán ha elfogy a kaja lefekszik és szomorúan néz maga elé. Miért csinálja ezt? Soha nem kapott így nasit, legalábbis tőlem biztos nem, de a lakótársam is állítja hogy nem adott neki. Mikor szokik le erről? 8 hetes kora óta nálam van. (nagytestű)
2013. nov. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A lakótársad esetleg nem teljesen mondd igazat.

Továbbra is tedd,amit eddig és nyomatékosan kérj meg mindenkit,hogy ne etessék.A csoki egyébként mérgező rájuk.


Esetleg írd ki a hűtőre,hogy ott emberi ételek vannak,a kutyakaját máshol tartjátok.Nincs nasizás :)

2013. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És amikor éppen csinálja akkor mit tegyek? Eddig azt csináltam, hogy kiküldtem a helyére. Ott kicsit nyöszörög de ott marad. (Amúgy az előszobában van a helye, nem lát minket.) Ilyenkor azt látom, hogy a hátsó lábaival a helyén van, de az egész testével lent van a párnáról és nyújtózkodik hogy belásson a szobába. Ez szemtelenség vagy leleményesség?
2013. nov. 27. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt hasonló gond,én azt csináltam,hogy egyszerűen nem néztem rá.És egy idő után feladta és ott hagyott.Viszont a párom rendszeresen ad neki,ha kunyerál,ebből tudom,hogy akkor nálam is bepróbálkozik.

Egyébként én sose adok neki,és nem is szólok hozzá,rá sem nézek.Akkor megunja és elmegy.

Persze a párom épphogy ránéz a hűtőre a kutya már ott van...De ha neki így jó... :D


Szerintem ne vegyél róla tudomást,ne nézz rá,ne beszélj hozzá,edd meg,amit akarsz és ügyet se vess a kutyára.Fel fogja adni.

2013. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elég érdekes módon oldottam mag a mi esetünket:


Nagymamámnak van egy palotapincsije (amúgy tibeti spániel) a régi gazdái már nem tudták gondozni, ezért megkaptuk. Nagyszüleim "előző helyen már elrontották, nem lehet megnevelni" alapon etetik az asztalnál.

Természetesen nálam is bepróbálkozott, ült, nézett, felugrált.

Ekkor jött a kutyakommunikáció: A szemébe néztem, vicsorogtam és morogtam :D

4 éve rám se néz, ha eszek valamit

2015. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!