Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát fedeztek fel benne?

Milyen fajtát fedeztek fel benne?

Figyelt kérdés

A shar pei nyilvánvaló, de azon kívül kezdem belelátni a pitbullt is fejforma alapján. Próbáltam csinálni pár képet, de nem a legjobbak.

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. nov. 28. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
shar-pei és labrador mix
2013. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ó bárcsak.. :D könnyebb dolgom lenne, az tuti.

személyiségét tekintve eddig emberekkel teljesen rendes, a maciját viszont átlagnál agresszívabban tépi. mondjuk ez shar peire is igaz lehet. ismertem egy kis bullterriert, az volt ilyen :)

2013. nov. 28. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Az agresszivitás, illetve esetedben a játékok féltése nem fajtafüggő hanem nevelési probléma, egy full szelíd labi is viselkedhet így ha nincs megnevelve. Egyik kutya sem születik ilyennek, attól hogy a bullterrierekről ilyen szállóigék vannak még közel sem igazak, sőt, ők emberekkel szemben nagyon nagyon barátságosak (szerinted a viadador kutyákat hogy tudnák csak megfogni is ha eszébe jutna az emberre mordulni?)
2013. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze nem kizárt, hogy mondjuk a nagyi vagy a dédi bullterrier volt, hisz nincs törzskönyve hogy ezt le lehessen nyomozni :) de én a shar-peit és a labit látom benne a leginkább
2013. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van egy ilyen kutyus az utcánkban, kiskorában pont így nézett ki, mint a kutyusod, ugyanilyen kis ráncos volt a bőre is, de felnőttkorára kisimult, az buksija úgy néz ki, mint egy stafford terrier vagy mint egy boxer, de a méretre viszonylag alacsony maradt
2013. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 napja van nálam a kutya..ma már nem féltette a labdát, letette elém. 2 hetet töltött az illatoson, gondolom ebből még maradtak fent kicsi problémák, előtte meg bóklászott az utcán, nem is lehet tudni, hogy pontosan hány hónapos. igen, azt sejtem, hogy ki fog simulni, hisz még a ráncos shar pei is viszonylag sima lesz felnőtt korára.
2013. nov. 28. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:

shar pei labi szerintem is.


A pitbull feje egyáltalán nem ilyen.

2013. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy pitbull, csak, hogy nagy valószínűséggel, mikorra felnő ahhoz hasonló lesz :)
2013. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
klassz hogy kihoztad! őt akartad kihozni eredetileg is vagy ott tetszett meg?
2013. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát már két hete fent volt a képe a honlapon, szóval kinéztem, igen. őszintén szólva direkt nem is néztem körbe, mert őt imádtam, de tudom, hogy a többiek láttán is megszakadt volna a szívem. eddig nagyon cukin viselkedik és viszonylag értelmesnek is tűnik :)
2013. nov. 30. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!