Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfagytak már a kullancsok?

Elfagytak már a kullancsok?

Figyelt kérdés
A kutyám nemrég volt babéziás. Szerintetek elfagytak már a kullancsok? Kimehetek vele a rétre? Hemzsegett a rét a kullancsoktól.... Nem tudom merjem e bekockáztatni vagy várjak még?

2013. nov. 28. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kullancs mindíg van.A szomszédom vizslája pár éve télen, nagy hóban, minuszokban lett babéziás...Szóval erről ennyit.Vegyél neki Foresto nyakörvet, nekünk is az van.Bevált pedig nekünk már a bérház előtti és közeli fűben is hemzsegnek a fertőző kullancsok.
2013. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk Foresto nyakörv és practic csepp együttes használata mellett lett babéziás. Foresto nyakörv, kiltix nyakörv, scaibor nyakörv és adventix csepp, prac tic csepp. Ezek voltak már rajta. Meg még pár kisebb nevű készítmény és egyik sem használt. :(
2013. nov. 28. 09:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Az EU miatt nem irtották a kullancsokat itt baranyában és iszonyat sok van. hemzsegtek. ennyi védelem mellett is napi 10-15 db kullancsot szedtem ki a kutyámból.
2013. nov. 28. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 hete is találtunk kullancsot a kutyába.Azok mindig vannak szerintem.
2013. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is forestózunk,és most lábal ki a kutyám a babéziából. nincs már 100 % védelem. nem merünk sétálni menni se :( Nyáron se,és most meg már télen se :(
2013. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én faluba viszem, meg földesúton. A rétet meg füves dolgokat hanyagoljuk.... Én is így vagyok hogy tök mindegy mit veszek neki, milyen nagy neveket, ezek a dögök mindent kibírnak. Régen elfagytak, most már azt se....

Sajnálom a kutyidat, remélem hamar felépül. Tudom milyen, mi is most 1 hónapja jöttünk ki babézisből.... :(

2013. nov. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!