Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség. Mérgezést kapot a...

Segítség. Mérgezést kapot a kutyám. Tuléli?

Figyelt kérdés

ma

reggel arra ébredtem hogy fekszik a helyén és meg sem mozdul. a hasa be

eset. és habzot a szája. a polcrol leverte a mosogató szert. és megette

nem tudom hogy mennyit ehetet meg.. ledugtam az ujjam a torkan. hogy

meg hanyassam.. ez sikerült.. lementem a boltba hoztam neki tejet.

megittatam vele margalinos doboznyi tejet. majd ismét öklendezni

kezdet.. tulélheti?? csak 4honapos lesz. pittbull



2013. nov. 28. 11:29
 1/10 Imola Ágnes ***** válasza:
91%
Nem. Nem éli túl. ORVOSRÓL HALLOTTÁL? Arról, hogy a tej idiótaság? HA azt akarod, hogy legyen esélye túlélni, vidd orvoshoz szerencsétlent.
2013. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 intense ***** válasza:
73%
MIÉRT NEM ÁLLATORVOSHOZ VISZED B@@@@SZKI??? Négy hónapos, nem, nem fogja túlélni ha nem látja rendes orvos. Nem rakod el a mosogatószert, majd miután megitta nem viszed orvoshoz, grat, módszeresen nyírod ki a kutyád.
2013. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ki hivtam a dokit. és meg is nézte.. mondta h ittassam tejel.. stb.. meg kell h hanyon.. h kiuruljon a szervezetéből
2013. nov. 28. 11:41
 4/10 Imola Ágnes ***** válasza:
87%
NA most kérem a nevét és a számát, aki erre ilyesmit mondott. Még véletlenül sem beszéltél te semmilyen orvossal...
2013. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 intense ***** válasza:
81%
Ilyet egy állatorvos nem mond egy mérgezésre, és abból látszik mennyire nem értesz az állatokhoz, hogy azt hitted mi ezt bevesszük. TEJ A KUTYÁNAK NEM VALÓ! Ez olyan alap dolog mint mondjuk az, hogy te nem eszed meg a szekrényt. HÍVJ FEL EGY ÁLLATORVOST MERT MEGHAL A KUTYÁD!!! Fel tudod fogni?
2013. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Fogd a dobozt és vidd el dokihoz a kutyával együtt.

A hánytatás jó volt, de nagy valószínűséggel még kapnia kellene valamit mellé.

Ha a hatóanyag az amit gondolok akkor a fiatal kutyák fokozottan érzékenyek. + a legtöbb illatosított mosószerben az illatanyag kumarin ami szintén erősen mérgező, vérzékenységet okoz.

2013. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Vidd orvoshoz. A doki tud adni hánytató szert, akár gyomormosást is tud csinálni.Nagyon kicsi a kutyád.
2013. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Egy újabb felelős állattartó,aki kinyírja a kutyáját.


Bezzeg,ha törzskönyves 100 ezres fajtatiszta kutya lenne,akkor már rohantál volna az első rendelőbe :)


Egy állatorvos sem mondd ekkora baromságot,hogy itass vele tejet.A kutyád el fog pusztulni.

2013. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Fogalmam sincsen hogy a mosópor savas vagy lugos kémhatású-e, utóbbi esetben csak rontasz a helyzeten, ha hánytatod a kutyát. Oda-vissza mar.

A tej magában nem jó semmire, sav ellen a lugos hatása miatt arra jó, hogy ne marjon tovább, míg orvoshoz nem érsz.

Baromságot baromságra halmozol, és még be akarod etetni velünk, hogy ezt állatorvos mondta?

2013. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most hogy van?
2013. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!