Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért szeretik...

A kutyák miért szeretik rágcsálni/megenni a papírt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 11:45
 1/10 intense ***** válasza:
0%
Mert neveletlenek?
2013. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert lehet tépni, rombolni, az meg jóó:D. Ismertem IPO-s kutyát, akivel az ég világon semmi gond nem volt, de a zsepiket imádta:D
2013. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért neveletlen mert papart szeret rágcsálni?Akkor Te is neveletlen vagy mert mondjuk rágózol???
2013. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert jól téphető, gyilkolható. A használt zsepinek erős gazdi szaga van, kutya szemmel nézve lehet fincsi is. Közben meg tépődik, zörög.

Ha van itthon, akkor, míg egyedül vannak, kartongurigákat adok nekik, hadd játszanak, ha kedvük tartja. Így nem unatkoznak, és nem nagy cucc összeszedni sem.

2013. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 intense ***** válasza:
0%
Érdekes, az én kutyáimnak sosem jutott eszébe zsebkendőt marcangolni, mert tiltva vannak róla. Kiskorukban megpróbálták ellopni, letiltottam őket és azóta a zsepik maradnak. Nem hiszem, hogy nagy szüksége van rá akármelyik kutya szervezetének, vannak ennél sokkal értelmesebb játékok is.
2013. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
100%
Számtalanszor megkérdeztem már a kutyáimtól, de nem árulják el.
2013. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

konyhai kéztörlő gurigáját szoktam a kutyámnak adni, nagyon szereti. Csak hamar elbánik vele.

ÉN is szeretem, mert jól lehet verekedni vele. :D Csak akkor tépheti szét, ha megharcolt érte.::)

2013. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az enyémek megrögzött wc papir tolvajok:))
2013. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%
A wc papír a kedvenc nálunk is. A fregoli tetején tároljuk, hogy jusson nekünk is. :)
2013. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kutyák szeretnek játszani, rágni. Vagy elviseled vagy megtanítod rá hogy ne rágja/megegye...
2013. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!