Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig ágyban alszik...

Toncsi2000 kérdése:

A kutyám mindig ágyban alszik hogyan szoktathatom le rólla?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 15:27
1 2
 1/11 sippara ***** válasza:
100%
Le kell küldeni az ágyról és aztán nem felengedni többet.
2013. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért szokott oda?
2013. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért szokott oda mert ahonnan el hoztuk kicsit depis lett és azért aludt az ágyba
2013. nov. 28. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Óh, drágám. Már nem depis szegényke?:((


Egy kutyáról beszélünk, nem gyerekről. Elkényeztetted.

2013. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 intense ***** válasza:
Egy kutya nem lesz "depis", és alapvetően nem akar ágyban aludni. Ha odaszokott, az egyedül a gazdája hibája, neki nincs rá szüksége. Nálam is feljöhetnek az ágyba de kizárólag akkor, ha erre ÉN magam UTASÍTOM nem pedig öncélúan mikor kedve van. Ha felugrik akkor szó nélkül lelököd. Nem mondasz neki semmit, se fúj, meg jaj meg juj, egyszerűen lelököd a francba. Majd ha már tisztel téged, akkor felhívhatod magad mellé, de csak paranccsal.
2013. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazán szereted, sehogy :)
2013. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 intense ***** válasza:
Úristen, kedves utolsó, a te kutyád is nagyon jól nevelt lehet... Nyilván a kutyát akkor szeretem igazán ha mindent megengedek neki, és sz@arik a fejemre.
2013. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Fel akar mászni, lerakod-ledobod... ha ismét fel akar mészni akkor ugyan az. Kb ennyi. Hja és ha most nem szabad felmenjen, akkor holnap sem, holnap után sem, akkor sem ha olyan cukin néz...
2013. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rutinos vagyok állat/kutyatartásban. De mivel ismerem őket, azért is raktam oda a mosoly jelet....Mellesleg ha én tudom moderálni magamat, mástól is elvárom, nem pedig az idióta gyűlölködést, beszólást.


Ha komolyan akarnék válaszolni, azzal kezdeném hogy hány éves a kérdező kutyája?! Mert abszolút nem mindegy, hogy mikor kezdi el nevelni, mint ahogy az embereknél sem.

2013. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy gyakorlott, de ennél a kérdésnél szerintem az nem mérvadó, hogy hány éves, ha csak nem egy 15 éves matuzsálemről van szó, aki egész életében az ágyon aludt.Ha nem ez a helyzet, és megkockáztatom, hogynem, akkor gyakorlatilag lényegtenem mennyi idős, max annyi h 3x többet kell lelökni majd.
2013. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!