Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák hány éves korukig...

A kutyák hány éves korukig szülhetnek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 16:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
5%
Az én kutyám nyáron töltötte a 12-t és 3 egészséges kiskutyát ellett.
2013. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

kezdjük ott hogy a kutya nem szül, hanem fial

másodszor minek akarod fialtatni? a kiskutyanevelés nem csupán móka és kacagás hanem nagyon sok pénzkiadás és idő + 2 millió gazdátlan kutya van az országban, köztük 2-3 hetesek is, továbbá a hirdetős oldalak is tele vannak kölykökkel, akik senkinek se kellenek

végül pedig 10 felett már életveszélyes lehet, főleg ha sok benne a kiskutya

2013. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű élete végéig, viszont ez kockázatos. Az ajánlott elletési idő 2 éves kortól 5/6-ig tart.
2013. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
...vagy ha kevés...
2013. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igaz, az első szerencsés eset volt, pedig sajnos nagyon gyakori hogy elhal benne egy (vagy több) kiskutya vagy már nem tudja világra hozni, elakad benne és mindenkinek kereszt van, bármi megtörténhet, én nem kockáztatnék a helyedben
2013. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2. nem tudom honnan veszed hogy ilyen terveim lennének. ezen az oldalon állandóan vannak ilyen bölcs válaszok...


többieknek köszönöm!

2013. nov. 28. 17:17
 7/14 intense ***** válasza:
32%

Egy tenyésztő ezt tudja, mivel ezt tanulta az egyetemen.

Aki erre a kérdésre nem tudja a választ az ne "csináljon" kiskutyákat, mert nem ért hozzá, nem kell szaporítani, így is van elég dolgunk a menhelyeken.

Egyébként maximum 6, de úgy, hogy nem akkor szül először hanem mondjuk másodszor, harmadszor. És ez a 6 nagyon maximum, tenyésztő 100X meggondolja, hogy 6 éves kutyát hoz-e még le egy utolsó almot vagy sem.

2013. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 intense ***** válasza:
Amúgy 1. válaszoló, remélem csak poénkodtál!
2013. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

intense te se teljesen érted a kérdést:D nem "csinálok" semmit. ilyenről szó se volt.


több választ nem kérek köszönöm

2013. nov. 28. 17:21
 10/14 intense ***** válasza:
72%
Valahogy sehol sem látom, hogy rólad beszéltem volna! :O Úgy látom te meg nem tudod megkülönböztetni az általánosítást saját magadtól.
2013. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!