Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberekre a kiskutya...

Az emberekre a kiskutya vásárláskor mekkora hatással van a kennel weboldalának kinézete? Döntenek az alapján?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2013. nov. 28. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a képek alapján biztosan. Nem mindegy, hogy milyenek a körülmények.

De a szülők adatai, elért címei sem utolsók.

Hogy ezeken felül mennyire csicsás, az szerintem a legutolsó szempont.

2013. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szép, letisztult, jól átlátható, informatív (nem csak a fajtáról, hanem a kennelről is) honlap egy nagy, hatalmas kövér pirospont a tenyésztőnek. Én mondjuk sajnos kevés ilyet láttam - konkrétan egy van, amelyikre azt mondom, hogy nah ez igen. De éppen ezért jelent óriási előnyt egy jó honlap, mert keveseknek van valóban jó. Ha most kutyát szeretnék venni, először ahhoz mennék érdeklődni, kölyköket nézni, akinek igényes honlapja van, mindenki mással pedig csak utána venném fel a kapcsolatot.


Ugyanakkor ez alapján nem tenném le a voksomat egy tenyésztő mellett sem. Mert ha mondjuk nem szimpi, nem tetszenek a kutyái élőben stb, akkor nyilván lehet akármilyen nagyszerű a honlapja, akkor se fogok tőle kutyát venni. Szóval egy jó honlap versenyelőnyt jelent, de a döntés a személyes találkozó során születik meg (ideális helyzetben). Persze, ha valaki külföldről vesz kutyát, ott a személyes találkozás gyakran elmarad - ilyenkor a honlapnak bizonyára megnő a szerepe.

2013. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Saját véleményem alapján nagyon nem midnegy milyen egy Tenyésztő honlapja.

Számomra azért fontos hogy rendezett és könnyen áttekinthető legyen.Hiszem szerintem senki sem böngész egy "össze-vissza" honlapot.

Ha egy profi,megfontolt tenyésztőről beszélünk szerintem a minimum egy igényes honlap.

2013. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aha értem köszike. Mert elég drágán ajánlottak nekem 1400 euro egy kutyát egy igényes honlapról, ahol állítólag minőségi kutyák vannak ( külfödön). Erre utazás előtt kb 2 nappal rátaláltam egy előző alombéli kölyök gazdájára aki elmondta, hogy nem ez az első abból a kennelből származő kutyája és mind lábproblémás.
2013. nov. 28. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a tartalmát nézem,a külső másodlagos.


Amiket minden oldalon látni akarok (már ha azt akarja,hogy tőle vásároljak):

-Bevezetés,pár szó magáról,a tenyészcélról,tapasztalata,munkássága

-Kutyái képekben

-Törzskönyv

-Egészségügyi szűrések eredményei

-Referenciák

-Leírás a kutyafajtáról (standard)

-Versenyeken való részvétel,a helyezéssel feltüntetve

-Szerződési minta

-Kapcsolat

2013. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát igen azért nem minden a honlap.

Csak mégis jobb egy letisztult honlapot nézegetni, átböngészni a szülőket.

2013. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos. Én eleve honlapok alapján szűrök, tehát csak azzal veszem fel a kapcsolatot, aki igényes a honlapjára is. Tehát nem ilyen g-portálos giccses valami, hanem egy letisztult, informatív, igényes weblap, rajta a kutyák alapvető adataival (szűrés, eredmények, törzskönyv etc), lehetőleg sok képpel. Amire még harapok, az a helyesírás. Láttam én már olyan helyesírású honlapokat, amitől szívbajt kaptam, pedig egy egyszerű helyesírás-ellenőrző megoldotta volna a problémát, csak használni kell...
2013. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Akiteki ***** válasza:

Odáig érdekel, hogy megtaláljam rajta, amit keresek.

2-es: Megmutatnád, melyik az a honlap?

2013. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom: [link]


Persze, azért azt nem mondom, hogy átfogó képet tudnék alkotni a kennelek honlapjairól, mert azért nem azzal hobbizok, hogy ilyeneket böngésszek, de ha véletlenül ránézek egy kennel honlapjára, gondolatban mindig összemérem ezzel. :)

2013. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akiteki ***** válasza:
Köszi. Ez tényleg egyszerű, informatív.
2013. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!