Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak? Semmihe...

Mi a baja a kutyámnak? Semmihez sincs kedve.

Figyelt kérdés
Gyenge és kedvtelen. Lassan és alig bír enni. Remegett is. A labdára felfigyel de csak utána sétál. ( máskor meg rohan utána ). Az is lehet, hogy mérget evett de nem tudjuk biztosra.
2013. nov. 28. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Munkatársam most vitte a héten orvoshoz a kutyáját, ugyan ilyen tünetekkel, és tudod mi volt a baja? Babesiosis! Kullancs volt benne, meg is kapta a gyógyszert a vizsla.


Te is nézd át, nem -e kullancs ment bele!


Ha nem járt kinn a kutya, akkor is belemegy, az udvaron is!

2013. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Mindenképpen átnézem. Pedig van rajta bolha, és kullancs irtó öv.
2013. nov. 28. 18:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Remegett,alig bír menni,kedvtelen...Sajnos itt akár megsértődsz akár nem,de a legtöbben csak azt fogják neked magyarázni,hogy miért nem viszed orvoshoz.Nekem még nem volt beteg a kutyám,de a legjobb az lenne ha orvoshoz vinnéd holnap,vagy ha lehetséges hétvégén :)
2013. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

És jobbulást a kutyusnak!:)

2013. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom ilyenkor a legegyszerűbb válasz az, hogy vigyem orvoshoz. De reménykedek, hogy itt is adnak konkrét választ ( amit meg is kaptam, köszönöm :) ) és megtudom mi a probléma. Már adtunk neki egy fél Algopyrint. ( összetörtük és parízerbe csomagolva oda adtuk neki. azt megette )
2013. nov. 28. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem volt benne kullancs?Tudom én is hogy ez a legegyszerűbb válasz,de úgy őszintén nem tudok segíteni,csak reménykedek hogy szegény meggyógyuljon.Amúgy milyen kutyus?
2013. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hovarju ***** válasza:
Bàrmi baja lehet. Vidd orvoshoz lehetöleg azonnal,de legkèsöbb holnap reggel. Ha tènyleg a kullancstòl beteg,minden perc szàmit a tùlèlèshez. Az algopiryn nem hasznàl a babèzia ellen
2013. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De a reménykedéstől nem gyógyul meg a kutya,a babéziát és a mérgezést meg nem algopirinnel kezeljük.Amúgy semmit nem kezelünk otthon,humán gyógyszerrel orvosi konzultáció nélkül.

Csak úgy mondom,hogy a mérgezés és a babézia is 3-4 napon belül halálhoz vezet.


Itt pedig nem tudom hányszor lett leírva,nem unatkozó állatorvosok ülnek,akik amúgy telepatikusan is tudnak gyógyítani,hogy 3 mondatból megmondják,hogy mi a baja (remeg és kedvetlen.kb 10 ezer betegség kezdődik így)majd még meg is gyógyítja neked.

Ez a 21. század,még nem vagyunk olyan fejlettek,hogy interneten gyógyítsunk.


Vidd el állatorvoshoz,mert hétvégére el is pusztulhat.

2013. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a reménytől nem gyógyul meg de most akkor mit mondjak?Csak nem fogom szegénynek a halálát kívánni...Ha tudnék segítenék,de nem tudok.Sajnos csak az orvos tud segíteni.
2013. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Holnap reggel valószínű, hogy hívjuk az orvost.

Egyébként puli meg pár keverék :).

( amikor a macskának volt gyulladásos baja, adtunk neki tejben feloldva kis Algopyrint. meggyógyult tőle :) )

2013. nov. 28. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!