Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility kizárja a Canicross?

SakurAngely kérdése:

Agility kizárja a Canicross?

Figyelt kérdés

Szóval nekem az lenne a kérésem, hogy egy Border Collie-val lehet-e egyszerre agilitízni és canicrossozni? Persze nem úgy gondolom, hogy egyszerre kezdem el tanítani a kettő sportot hanem kb egy fél év kihagyással.

Okés lehet, hogy ez nagyképűen és gyerekesen hangzik, de szívesen kipróbálnám mindkét sportot, mert a kutyám sétálás közben elégé húz és ezért gondoltam a canicross, hogy lehet hogy élvezné. Agilityzni nagyon megszeretném tanítani, de tudom, hogy csak az alap után szabad/érdemes hozzá fogni, ahogy a canicross (bár ott szerintem picivel kevesebbet kell tudni de azt nagyon pontosan, vagy na értitek).

U.í.: valaki nem tudja véletlen hogy Kiskunhalas környékén van-e most kutyasuli és ha van akkor mikor és hol? (nem találtam sehol a neten :$)



2013. nov. 28. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár párhuzamosan is lehet,a kettő nem zárja ki egymást.Csak neked lesz sok.
2013. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dijazom,hogy sok féle sportot ki akarsz próbálni,és remélem majd sokat is sportolsz,ez egyáltalán nem nagyképű.Egy kutya(főleg egy border) egyszerre képes agilityzni,flyballozni,frizbizni,canicrossozni,szánt húzni,bikejöringezni stb.Egyszerre is el lehet kezdeni tanitani,sőt ajánlott,hogy egyzserre nem egy dolgot tanitasz egy bordernak.Esetleg csak te birsz benne kifáradni :P Az viszont nem okés,hogy séta közben húz,erről le kellene szoktatni.
2013. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegeden van a Szegedi kutyaklub és a Csibész kutyasuli is.
2013. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!