Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket ajánljátok?

Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Gondolkozom, hogy veszek egy Dobermannt. Szeretnék vele munkavizsgákat tenni és munkaversenyekre járni. A kiálításra járás is a terveim közt szerepel.


Leginkább két kennel az ami szóbajöhet. A Di Pelranera, a Tom-Dober és a King of Darkness tenyészeteken gondolkodtam. A kettő között lenne jó, ha tudnék dönteni.


Láttam már kutyás ismerősöknél kutyákat ezektől. és nagyon tetszettek, mind a wesen-jük mind a küllemük.


Csak dönteni nem tudtam még, ezért lenne jó, ha tudnátok nekem segíteni a választásban, vagy esetleg megmondani hol vannak most vagy lesznek leghamarabb kölykök? Meg egy árat is jó lenne ha mondatok, légyszi.(Tudom, hogy egy jó kutyának nincs igazi ára, de nekem viszont egy bizonyos keret között meg kell maradnom)



2013. nov. 30. 10:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnézést amiért kettőt írtam a kennelnevek felsorolásánál, csak utólag jutott eszembe az egyik lehetséges kennelnek a neve és elfelejtettem korrigálni. Ne vegyétek figyelembe!

Köszi!

2013. nov. 30. 11:02
 2/3 anonim ***** válasza:

De a Di Altobello a legjobb dobi kennel a világon tudtommal,bár ott azt hiszem hogy még várhatsz a kölykökre.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alphabear válasza:

Olyan nincs, hogy legjobb. Attól függ mit szeretnél stb.

A kérdéshez hozzászólva munkaversenyzésre alaposan és személyesen kell kutyát nézni, ott a tenyésztőnél, s nem árt megismerned a szülőket sem. stb. Úgy azért később könnyebb lesz a vizsgára való felkészítés

2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!