Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap vásároltam egy whippete...

Tegnap vásároltam egy whippetet és állandóan nyüszít, ha nem veszem fel az ölembe vagy nem lehet rajtam, ez normális egy kiskutyánál?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy abbahagyja? vagy meddig tart ez a viselkedés?

2013. nov. 30. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Vagyis az, hogy felveszed, ha nyüszít. Majd abbahagyja, ha rájön, nem ér el semmit a nyüszítéssel, és meg is szokja az új helyét, gazdáját.
2013. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Hány hetes? Persze hogy normális, hiszen még új neki a környezet, meg van ijedve, hagyd hogy szokja!
2013. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
most egy kicsit lenyugodott, ráfeküdt a lábfejemre...ennyire érezni akarja talán a közelségét a gazdinak? egyébként 7 hetes, gondoltam, arra is, hogy talán azért, mert 1 héttel hamarabb lett elhozva.
2013. nov. 30. 18:41
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva is nyüszítene, hidd el. Jelöld ki a helyét és ne hagyd magadat befolyásolni. Vannak kölykök, amelyek sírnak, ugatnak, ha nem foglalkoznak velük az új helyen. Hiszen egyedül maradtak, az alomtársak nélkül. nekik már az ember az új társuk. Meg kell szokniuk az új felállást.
2013. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, próbálom tartani magam, de nagyon próbálkozik ő is..:)
2013. nov. 30. 18:50
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Hát legalább 1 héttel később kellett volna elhozni,és egyáltalán nem biztos,hogy akkor is nyüszítene.Illetve,szaporítótól vetted,szóval nem csodálkozom,hogy nincs nevelve,meg előnevelve sem.


Ne vedd fel,ha nyüszít,mert ezzel ő nyer.Plusz ezzel jutalmazod a rossz viselkedését.

Nem szabad felvenni ha nyüszít.Játssz vele sokat,de ne akkor,amikor ő akarja,hanem amikor te.


Falkavezérségnek olvass utána,mert komoly bajaid lesznek.Így se kizárt,mert semmi garancia nincs az egészségére.

2013. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Mellesleg felénk kutyavásárlás előtt szokás utánaolvasni a kiskutyák viselkedésének meg minden másnak is...Hogy mivel jár egy kutya.....
2013. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ Tőled is. :)
2013. nov. 30. 18:59
 9/20 A kérdező kommentje:
Természetesen utánaolvastam én is, de nem tudtam eldönteni, hogy ennyire bújós lenne, mert a whippetek azok, vagy valami más a probléma.
2013. nov. 30. 19:04
 10/20 anonim ***** válasza:
bent alszik veled?
2013. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!