Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy képesek ilyenre az emberek?

Hogy képesek ilyenre az emberek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 30. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted ezek emberek voltak?
2013. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gyöngyös-Duranda

Csodálkozol?Mert én nem.

2013. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eszméletlen, hogy mennyi gond van velük.. az a szörnyű, hogy ilyen fiatalon kezdik.. elsőnek az állatok, késöbb pedig más emberek... és az ilyeneknek vannak külön jogai, mert ksiebbség meg stb.. bár a kormánynak ez biztos jó, hiszen a szavazatokat emgkapják tőlük... szégyen ami itt megy ebben az országban.
2013. nov. 30. 19:13
 4/12 anonim válasza:
Nem kell mindent elhinni gyagyások!Pont a tettesekről nincs kép?
2013. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de mi a f**nak posztolsz itt ilyen képeket, cikkeket?
2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy képesek végignézni, és nem közbelépni.
2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket nem nevezném embernek. Ezek (már bocsánat, de jobb szavakat nem tudok rájuk írni)undorító, gátlástalan férgek, jobb lett volna, ha meg se születnek. Sajnos ez nem egyedi eset, nagyszüleim szomszédságában is volt hasonló eset,(bár ott azért nem voltak ennyire kegyetlenek) de az szerencsére végül jól végződött, mert elvették a kiskutyát, és hála Istennek túl is élte az esetet. Sajnos ezek a gyerekek nincsenek kontrollálva, a szüleik nem törődnek a nevelésükkel, meg amúgy se nagyon törődnek az állataikkal, csak azért tarják őket, hogy legyenek, de alapvető ellátást nem biztosítanak nekik.
2013. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Volt egy videó is, amit a posztoló tett ki, épp a vízben haldoklik a kiskutya.


Mondtuk neki, hogy szégyellje magát, hogy képes volt végignézni, ahogy a kicsi szívja be a vizet, és nem vette ki onnan. Csak akkor vette ki, amikor már elpusztult.


19:18-as! El lehet játszani, hogy kamu, csak épp nem az. Én folyamatosan figyeltem az eseményeket az első képtől az utolsó hozzászólásig a posztolótól.

2013. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez elég régi cikk,most került elő megint.És sajnos igaz.Aki szerint Magyarországon nincs ilyen (meg ennél ezerszer durvább is) akkor az burokban él és nem hajlandó észrevenni a nyilvánvalót.


A legtöbb állatbántalmazást a kisebbségiek követik el és az alacsony intelligencia szinttel megáldott "társaink".

Nem tudom mikor fog felébredni a magyar kormány,hogy állatot tartani senkinek sem kötelező,inkább "kiváltság" amit teszthez,vagy valamilyen alkalmassági bizonyítványhoz kellene kötni...

2013. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem régi, pár hónapos eset.
2013. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!