Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » TK-s francia bulldog, lehet...

Mostakkor kérdése:

TK-s francia bulldog, lehet nem fajtatiszta? Hogyan lehetne megbizonyosodni ròla, hogy tényleg az.

Figyelt kérdés
Hello, bonyolult szitu 2 TK - s francia bulli kutyusunk van, felmerūlt bennūnk , hogy valami nem stimmel mert nem igazàn hasonlìtanak egymàsra.Olyan szemèlyt keresnèk aki ehhez a fajhoz nagyon èrt ès èrdemi segìtsèget tudna nyùjtani.

2013. nov. 30. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Privátban küldhetsz nekem képet. amúgy megmondanád 8akár privibe), hogy melyik kennelből vannak? Sokat ismerek, talán tudok segíteni.
2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kūldtem neked privit;)
2013. nov. 30. 19:28
 3/16 anonim ***** válasza:
A tenyészszemlét erre (is) találták ki.
2013. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miben térnek el? Azért, mert egy fajta még nem indigóval készültek.
2013. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Írd le melyik kennelből vannak,akkor könnyebb lesz segíteni.Vagy elviheted őket tenyészszemlére,ott ez is kiderül.

Képről meg nem lehet megmondani,hacsak nem üvölt róla valami hiba.

2013. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tenyèsz szemlère nem tudom elvinni..

Mèretben,alkatban,szőrzetre( egyik finom puha,màsik pedig inkàbb amolyan dròt szerű durvàbb).

Nem egy kennelből vannak tudom , hogy lehetnek ilyen eltèrèsek..de ez kezd gyanussà vàllni;)

2013. nov. 30. 19:40
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Jó alaposan vásároltál kutyát.

Ha láttad a szülőket, ha utána néztél a tenyészetnek, akkor nem kellene most itt kérdezősködnöd.

2013. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
sok törzskönyves szaporító is van, sajnos :( nagyon oda kell figyelni, meg persze a kennelek kutyái is különbözhetnek, más a tenyész koncepció, mert mondjuk (hasamra csapva) aki a szikárabb alkatú kutyákat szereti, az azokkal a kutyákkal fog továbbtenyészteni, aki a testesebbeket, az azokkal, ezért is érdemes utánanézni a törzskönyvön szereplő ősöknek hogy hogy néznek ki vagy ha lehetőség van rá, akkor személyesen megnézni a kutyákat, ebből már lehet következtetni
2013. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnèk nyìltan kennel neveket megnevezni..privátban ha valaki ìr neki kèpet mutatnèk.

Az okoskodò -kioktatò kommenteket ignoràlni tudom ..èrdemben segìtő embert keresek..olyat aki csak rajtam szeretne kötekedni ès pàlcàt törni arra kèrnèm menjen inkàbb X Faktort nèzni.;)

Kicsi orszàgubkban tudjuk ,hogy semmi sem lehetetlen..egy kis pènz ide oda ès a kutya x idős x oltàsokkal rendelkezik x alomba beregisztràlt..

Èn bennem van annyi jòhiszem hamàr mèlyen a zsebembe nyùlok akkor biztosabban kapok minősèget..ezèrt sem jöhetett szò tk nèlkūliről ahol ki tudja milyen kètes szaporìtò rakott össze almokat egy szuka mellè..

2013. nov. 30. 20:04
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Pont emiatt,ha már mélyen a zsebedbe nyúlsz kellett volna az utolsó betűig leellenőrizni mindent.


Egyébként képről még mindig nem lehet mondani semmit.Csak kennelnévről vagy törzskönyvi névről.

2013. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!