Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik amstaff tenyésztő...

Melyik amstaff tenyésztő tenyészt kék kutyákat?

Figyelt kérdés
Az expreszen látni egy csomó szaporitott akik kék kutyákatt tenyésztenek ,de tenyésztöt még egyet se láttam aki ilyet tenyésztene.

2013. nov. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem gondolod,hogy ennek oka van?:)


A kék szín,egyébként gyenge.Tehát a tenyésztőknek nem érdeke gyenge kölykökre szelektálni,zömmel ivartalanítják,vagy hobbi célra adják őket.

Plusz egy tenyésztő nem színre tenyészt,mert az senkit nem érdekel.

Egészségre tenyésztenek..kiállásra..súlyhúzó munkára..

A szín egyik tenyésztőt sem érdekli.Csak akkor érdekes a szín,ha hibás.A kék épp nem hiba,de nem valami erős.

2013. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok kösszönőm szépen a részletes választ
2013. nov. 30. 22:49
 3/5 fiftififti válasza:
Pedig nagyon szépek :)
2013. dec. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉN kb 2 hete kutyaséta közbe láttam egy kék amstaffot.3 éves szuka és brutálisan nézett ki!Rettentően szép!!!
2013. dec. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta,hogy nem szép.Csak gyenge a szín,nem megfelelő a genetikai háttere így a kutya hajlamosabb a betegségekre.


Szóval jaj de f-sz- milyen szép kutyám van,a kutyának meg minden baja van és járhatok 3 hetente dokihoz...


Most pusztult el a szomszéd 6 éves kék szukája.Egyszer akarta elletni,hát kihordani sem tudta a kölyköket...Méhgyulladást kapott,aztán lebénult és végül egyikből sem épült fel...

2013. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!