Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok helyen hallom, hogy ha a...

Sok helyen hallom, hogy ha a szuka szül, akkor kevesebb ideig fog élni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Labrador szukától és vizsla apától szeretnénk kölyköket.Akkor most a labi kevesebb ideig fog élni? Azok kíméljenenek, akik a felesleges szaporításról tartanának nekem kiselőadást.

2013. dec. 1. 10:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

PEdig éppen arra készültem.

Az IVARTALANÍTÁSSAL előzöl meg sok gondot, és igen, ha a kutya igénybe van véve, akkor legyengülhet, és az élete megrövidülhet. Főleg, hogy számos betegsége lehet.

2013. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Akkor te is kímélj minket attól, hogy kiírod, szaporítani akarsz, ráadásul keverék kölyköket akarsz!
2013. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
a kiskutyák tervbe vannak véve, gazdiat előre kerestunk, mi is megtartanank kutyust. en nem a szaporitasrol kerdeztem, hanem hogy akkor feltetlen rovidebb lenne e az elete?
2013. dec. 1. 10:55
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

Igen,megrövidül az élete.Amúgy hány labi-vizsla mix kölyköt mutassak?


Van bőven,nem kell plusz egy almot csinálni,ami ugyanott végzi,mint a többi.A hülyeség tényleg határtalan....


Nagyon szerethetik az emberek a kutyáikat,ha csak a saját önzésük érdekli...Nem való neked kutya....

2013. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

2-es vagyok.


Sajnos az ilyeneknek ezt hiába ecseteljük, úgysem értik meg.

2013. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem értem, hogy ha tudod, hogy szart csinálsz, akkor miért csinálod???
2013. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nagyon jol tudom, hogy mit csinalok. De ha csak a szaporitasrol ecseteltek nekem akkor mindegy.
2013. dec. 1. 10:58
 8/41 anonim ***** válasza:
92%

És mire vannak tervben???


Mit tud az a 2 különleges egyed,amiért nekik feltétlen kölyköt kell csinálniuk??


Arról nem is beszélve,hogy a genetikai hátterükről sem tudsz semmit.Simán lehet,hogy totál életképtelen kölykök születnek.Mellesleg szaporítás előtt a szukának 2 herpesz oltás kell a kannak 1.Ezek összesen 30 ezerbe fájnak és még nem történt semmi.


De ha neked kifejezetten labi-vizsla mix kell,komolyan mondom keressél rá a neten,mert annyi van,hogy belefulladsz!

Azok már megszülettek és nem kellenek senkinek.Pont,ahogy a tieid sem fognak kelleni senkinek.Most találsz gazdikat,egyáltalán mennyit..mert lehet 4 kölyök is,lehet 8 is,de lehet 12 is!

És mire megszületnek garantáltan visszamondják legalább a felét,mert valami "közbejött"...


Ostobaságra készülsz és a kutyát teszed tönkre.

2013. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
A kutyaim hatteret tokeletesen ismerem, kosz. Seninek nincs kerdesre valszolni? Minden eshetosegre fel vagyok keszulve, kiveve ezt az elet rovidulest. Valaki?
2013. dec. 1. 11:02
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves a szuka? Első ellése lenne gondolom, szóval nem mindegy. Ha már 5-6 akkor nemhogy megrövidül az élete, de bele is halhat.

Őszintén, miért kellenek a kutyák? Pénz kell? Más opciót nem nagyon tudok elképzelni. Tele vannak a menhelyek, ugyanilyen mixekkel. Ha annyi embernek kellenének a kutyáitok, miért nem hoznak el menhelyről? Miért nem vesznek maguknak? Az ilyenek fognak akkor visszalépni, mikor már megvannak a kölykök. És ha 10-12 kutya születik? És ha betegen születnek? Ha nincs herpesz oltásuk, ott pusztul az egész alom a szemed láttára, de te tudod...

Véleményem szerint megrövidül az élete, mivel sokat kivesz az emberből/kutyából is a szülés.

2013. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!