Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudok Beagle-t beszerezni?

Honnan tudok Beagle-t beszerezni?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet egy kicsit durván fogalmaztam. A kérdésem tehát az lenne, hogy szeretnénk egy beagle-t és ha lehet kapni vagy max. 10.000 Ft-ért venni. Nem tudnátok olyan embereket, akik foglalkoznak ilyennel vagy elajándékoznák a kutyájukat? Max. Budapest és környékén, mert a többi hely már egy kicsit messze lenne. Előre is köszi a válaszokat.

2013. dec. 1. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs pénzed ne gondolkozz kutyában, mert az oltások a chip többe kerül, mint amit leírtál összeget.
2013. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az nem gond csak nem akarok annyit költeni. Erre persze futja, hisz erre én is számítottam, csak ha lehetne valahol jó áron vagy ingyenesen beszerezni az jó lenne.
2013. dec. 1. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Biztos vannak fajtamentők, akiknél vannak örökbe fogadható kutyák.

De ahogy írták, 2 oltás ára már többe kerül, mint 10.000 forint. Miből akarod ellátni, és adott esetben orvoshoz vinni?

2013. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az nem gond csak nem akarok annyit költeni. Erre persze futja, hisz erre én is számítottam, csak ha lehetne valahol jó áron vagy ingyenesen beszerezni az jó lenne.

És még annyit, hogy ha nincs is ilyen árban akkor nem tudsz valahol Pest megye nyugati részében egy ilyen kutya tenyésztőt? :)

2013. dec. 1. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előző válaszadónak. Azonban ha utánanézel a kutyatartás költségeinek és reálisan döntesz így, akkor itt a fajtamentés:



[link]


Fontos, hogy olcsón ne vásárolj, mert akkor nincs garancia rá, hogy valóban egészséges kutyát kapsz, nem beszélve az idegrendszerről.

2013. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és tanácsokat!!! :)
2013. dec. 1. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Egyik szemét ismerősöm pont most adta be a beagle-jét annak 2 kölykével együtt a tatabányai gyepmesteri telepre. Altatásra várnak szegénykéim:( Esetleg megnézhetnéd őket.

2013. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi,de egy kutya 10-15 évre szól,neked meg "nincs kedved annyit költeni rá"?


Azért ez kicsit nevetséges.Fogadni mernék,hogy a telefonod többe került,mint amennyit a kutyára szánnál.Pedig a kutya tovább fog tartani,mint a telefonod.


Amúgy létezik fajtamentés és menhely is,rengeteg beagle van kidobálva,az olyan emberek kutyái,akik 5-10-15 ezerért hirdetik...Azt mondanom sem kell,hogy ezek nem fajtatiszta kutyák.


A tenyésztőknél pedig 100 ezertől indul egy fajtatiszta,egészséges beagle.

2013. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 intense ***** válasza:
45%
Eleve, az mi hogy beszerezni? :D Ez nem egy torta, amihez beszerzed a hozzávalókat...
2013. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Örökbefogadásra váró beagle kutyusok. Nézz körül köztük. :)


[link]

2013. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!