Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatást, hogy oldanát...

Kutyasétáltatást, hogy oldanátok meg ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy normális helyre menjünk ahol nincs tele a környék kóbor kutyákkal és cigókkal kb. 10-12 percet kell sétálni.Van egy 7 kilós kistestű tacsi keverékem és valahogy elkéne vele jutni A-B-be, de félek útközben, hogy ránk támad valami kutya.Ha mondjuk vennék egy szállító táskát és addig abban vinném majd kisvenném ha biztonságos helyre érünk az szerintetek megoldható a gyakorlatban?Vagy Ti mit csinálnátok?Jogsim nincs a kocsival nem tudok menni, mindenképp sétálva kéne megtenni ezt az utat amit nem tudok kikerülni, mert úgymond főút és ez vezet oda ahova mennénk.

2013. dec. 1. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet a szállítóboxos megoldás, jobb, mintha nem is sétálnátok.
2013. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hordok magamnál gázsprayt (cigók és kutyák ellen egyaránt). Paprikasprayt is lehet kapni fressnapfban is.
2013. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de szerintem nagyon macerás lenne azt hurcolni mikor már nincs benne a kutya. Tedd inkább egy táskába, azt könnyű vinni mikor már kivetted belőle, és vegyél paprikaspray-t, ha jön a kóbor kutya és támad azzal lefújod és így legalább a tied nem kap belőle, hisz még a táskában van a veszélyes szakaszon. Ilyen spray-t lehet kapni sok helyen, én is láttam már fressnapf-ban is.
2013. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha ennyire súlyos a helyzet, akkor fordulj hatóságokhoz!!!

Egyébként meg a kóbor kutyákat simán el lehet zavarni, addig meg a kutyádat magad mögé kell küldeni :)

2013. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Táskát gondoltam nem boxot(az van), amit vállra tudok venni és olyan mint egy nagyobb kézitáska.Paprikaspray jó ötlet.Hatóság nem tesz semmit, többször is bejelentettük már a sok kóbor kutyát, a cigóktól meg félnek.Most gondolkoztam, hogy az a táv csak 5 perc nem is 10.Olyan kutyák is vannak akik kiszöknek egy két házból...na azok veszélyesebbek mint a sima kóborok.
2013. dec. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!