Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kőbányai kutyasuli? Pestszentl...

Kőbányai kutyasuli? Pestszentlőrinci kutyasuli? Vélemények? Melyiket javasoljátok inkább?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyapiékat természetesen.
2013. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányára jártunk oviba, amíg délután volt, szerintem elég jó az oktatógárda. Meg nekem a szemléletük nagyon szimpatikus.
2013. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kóbányai:)
2013. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
melyiket érted kőbányai alatt mert már ketten vannak. A kőbányai happy dog, ami munkaszemléletű és a kőbányai tökür suli. A pestszentlőrinczit személyesen nem ismerem.
2013. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát semmiképpen nem a tükörsuli. mellesleg a Happy Dog miért lenne munkaszemléletű??? Azért mert a vezetője a hazai kutyás sport igen elismert tagja, és nagy szaktekintély??? Legalább többet tud a kutyákról, és nem kerülnek ki tőle olyan bohóc tükör ö.v.-s videok, amitől többeknek kinyilt a bicska a zsebében. Ugyanugy van lakossági képzés, ovoda, szerintem nagyon jó.
2013. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 5. A 4. beíró vagyok, nem nekem kell Gyapi suliját bemutatnod 3 kutyám is vizsgázott és rendszeresen versenyzett nála.

Az oktatását és az oktatóit is ismerem, becsülöm, jó szakembereknek tartom őket, ettől még a suli elsősorban munkakutya szemléletű. Amúgy nem értem ezt miért érzed lebecsülő jelzőnek.

2013. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan a tükörsulira gondoltam, mert annak a honlapja szimpatikudabb volt, mint a happydog-é ahol alig raktak fel információt, mint pl az árak.(pestszentlőrincinél ugyanez) De mivel a honlap abszolút nem határoz meg semmit ezért érdekel mások tapasztalata.

A pestszentlőrinciről meg annyit, hogy ismerősöm, aki oda járt kutyusával, azt mondta, hogy a figyelmes oktatás ellenére nem ajánlja, mivel a hely nincs körbe kerítve, tehát a póráz nélküli foglalkozásokon meg van rá az esély, hogy az egyik neveletlenebb kutya elszalad és a többi követi. Illetve a helyszín tele van szeméttel, törött üvegdarabokkal, amik felsértik a kutyák talpát. Mellesleg mivel erdőben van a helyszín a kutyából volt, hogy két kullancsot is ki kellett szedni, frontline ide vagy oda. Ők a happy dog-ba mentek át, és azt jobban ajánlja, de a tükörsuliról nem tud semmit.

2013. dec. 11. 06:26
 8/10 anonim ***** válasza:
nem érezem lebecsülőnek, de egy tüköriskolát hasonlitani a Gyapi sulijához, háááát, az érdekes. Én továbbra is azt mondom nem munkaszemlélet, nem tudom te mikor jártál oda, igencsak átalakult a lakossági képzés, követve a mai igényeket. Én ha magamból indulok ki, szivesebben tanulok egy 30 éves multtal rendelkező kutyástól, mint egy tanfolyamot elvégzett csitritől. (ráaádsul 3-szor annyiért)
2013. dec. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Vedd a fáradtságot és egy-egy képzési napra menj el mindkét iskolába. Látni fogod, melyik tetszik, melyik nem. És az árakról is tájékozódhatsz.
2013. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is azt javaslom, menj el, nézd meg őket. Hívd fel őket telefonon, kérdezz rá mikor van órájuk a kezdő csoportnak és nézd meg mi történik és utána válasz.
2013. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!