Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig a kutyán hagyjátok a...

Mindig a kutyán hagyjátok a nyakörvet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem séta után azzonal leveszük mert idegesiti.
2013. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Én rajta hagytam kb fél évig, de csupa gubancos és fekete lett alatta a szőre.Így most vettem hegymászókötélből fojtót amit csak leszedk róla, csatolgatni sem kell.
2013. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 sippara ***** válasza:
Éjszakára leveszem, de az első sétától lefekvésig mindig rajta van.
2013. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a séták idején van rajtuk nyakörv.
2013. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az enyémen csak séta közben van, otthon nem, mert régebben kidörzsölte a szőrét mikor mindig rajta volt. Ezért is használok inkább kullancs ellen cseppet mint nyakörvet. Lehet mániákus vagyok de nekem fontos, hogy széplegyen a bundája a nyakán is.
2013. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a kullancs-bolha elleni nyakörv van rajtuk mindig.
2013. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert volt már rá példa, hogy bejött egy kutya a kertbe, és az enyém nekiment (jogosan), akkor könnyebb leszedni, ha a nyakörvénél meg tudom fogni.
2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is csak a séta idejére teszem rá a nyakörvet. Állandóan csak a kullancs elleni nyakörv van rajta.
2013. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én még sétánál se mindig teszem rá, csak ha esélyes, hogy valamiért pórázra kell vennem. Nekem a maga természetes szépségében tetszik a legjobban a kutyám :)
2013. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 intense ***** válasza:
Az én kutyám rövid szőrű, nagytestű, mindig rajta van egy egyszerű fekete bőr nyakörv, sosem zavarta. Régen mikor horkolt levettem róla, de mivel nem változott a dolog így maradt. Mondjuk olyan nagyra van állítva hogy két ujjam bőven befér alá, elég laza, de csak annyira hogy ne lógjon és ne zavarja. Néha mikor leveszem mondjuk eső után hogy ne pálljon be alatta a szőre, már furcsán is néz ki. :) Semmi baja a szőrének amúgy, mivel nagyon laza így jóformán alig érintkezik a bundával, annak meg semmi baja alatta.
2013. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!