Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Bamboochatheone kérdése:

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Bernáthegyi? Fehér és hatalmas. Egy igazi tündérpofa.:D Nekem valami más fajtát említettek de szerintem bernáthegyi. Szerintetek?

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. dec. 1. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy landseer.
2013. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. dec. 1. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha van törzskönyve, akkor egy landseer, ha nincs, akkor egy landseer jellegű keverék.
2013. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Akkor még egyszer,ez egy landseer.Ha van törzskönyve ha nincs.
2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Na még egyszer: ha nincs törzskönyve, akkor nézhet ki akárhogy, akkor is csak fajtajellegű keveréknek számít. Ha már okoskodni akarsz, akkor egy kis tudás sem árt.
2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom ki jár ide okoskodni.Van nálam kb 5 cm vastag kötegnyi törzskönyv.Ezek mind kiváltott,de hobby célra olcsón eladott kutyák nem odaadott papírjai.Felének,amit te lekeverékezel lehet ilyenje a tenyésztőnél.Tényleg csak 5500ft,de ha ócsón akarják,nem adom oda.Most a chip miatt nem lehet manipulálni vele.Régen se nézte senki a kutya fülében a tetoválást.Főleg ha nem gondolta hogy ott van.Attól még nem keverék.Pont az olyanok miatt mint te.A törzskönyves kutyának sokkal nagyobb eszmei értéke van,míg törzskönyv nélkül csak keverék.
2013. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
disznóvágáson szorgoskodik :) a tiéd kérdező?
2013. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező csak szeretné ha az övé lenne.Meg én is:D
2013. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az enyém, de tudnám értékelniha aaz enyémlehetne. KKöszönöm a segítséget!
2013. dec. 2. 04:31
 10/13 anonim ***** válasza:
ő hasonlít rá: [link]
2013. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!