Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám hasán lóg a bőr,...

Ha a kutyám hasán lóg a bőr, az azt jelenti hogy szült?

Figyelt kérdés
Elhoztam volna egy kutyát (bichon) de kiütött az influenza, így a húgomat kértem meg, hogy menjen el érte. El is hozta, iszonyú édes két éves bichon (gazdája öreg volt, meghalt, a fia adta fel a hirdetést). De észrevettem, hogy a hasán meg van ereszkedve a bőr, mintha kinyúlt volna, ez azt jelenti, hogy szült? Csak mert nem volt még szuka kutyám, és ez totál kimaradt, nem kérdeztem rá amikor felhívtam a pasit. Ha szülés miatt van,akkor ez vissza fog húzódni? Vagy van vele valami tennivaló?

2013. dec. 2. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nagyon lóg a bőr, akkor bizony nem egyszer szült. Egy alom után még majdnem, hogy észrevehetetlen. De megnyulhatott amiatt is, hogy pl. előtte nem sokkal álvemnhes volt.
2013. dec. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha feltűnően lóg,akkor már elletve volt szerencsétlen.

Ha ivartalanítod és eltelik egy kis idő,visszahúzódik valamennyire.Nekünk is van egy befogadott agyon elletett szukánk,2-3 hónap alatt kezdett el visszahúzódni,igaz mindig is látszani fog,mert vagy 4-5x voltak kölykei :S Ha nem többször...

Ivartalanítás és idő :)

2013. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...le tudod fotózni mennyire? meg a cicijeit is?


Lehet, hogy nem szült csak kövér volt és lefogyott, akkor lehet, hogy beteg...de sajnos ha a cicik is látszanak rendesen és a pocakja is nagy akkor biza szült:S


a mi kutyusunkat 3 évesként hoztuk, kiderült, hogy 6-7-8 éves lehet, azt hittük egyszer szült, kiderült, hogy 4x minimum...azt mondták/hittük nagyok a hátsó emlői a babák miatt, kiderült, hogy kétoldali lágyéksérve van....mázli, hogy ivartalaníttattuk, mert így kiderült, hogy a sok szülés miatt a méhe nagyon rossz állapotban volt....de ő francia bulldog, ők csak császárral szülnek, ezért még nehezebb volt a dolog. De most, 5 hónappal és 3 műtéttel az elhozatala után makk egészséges, boldog és gyönyörű!


Bármi kérdésed van nyugodtan írj privit:)


24L

2013. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!